урахуванням довгострокового страхування – це непотрібні витрати

Довгострокове страхування по догляду все ще досить новий на ринку, і багато людей не знають, що він навіть не існує або що воно охоплює. Навіть ті, хто чули термін не знаю, завжди, коли допомоги виплачуються, як вони влаштовані, і хто має право або вимагає охоплення. Багато людей не думають про це типі покриття, поки не стало надто пізно, щоб отримати велику швидкість і більш високі посібники. Вони чекають, поки вони не пішли в минуле, вік виходу на пенсію і ближче до необхідності нажитися переваги замість інвестування ранній і максимально ваші варіанти. Це стає все більш поширеною практикою для людей, щоб почати думати про те, що станеться 30, 50 і більше років вперед. Багато людей вкладають гроші в 401Ks, МРК, акції та облігації, та інших видів інвестицій, щоб підготуватися до майбутнього. Багато людей думають, що буде платити за витрати на проживання та дозвілля раз вийшов у відставку. Речі не завжди все йде за, як планувалося.

Що відбувається в нещасному захворюваності аварію і вам потрібна допомога з вашої повсякденної діяльності? Або, ви дійдете до точки, у вашій старшій років, що вам потрібно догляд на дому, як ви стаєте старше? Ви можете вирішити, ви віддаєте перевагу жити в вас додому якомога довше і було б необхідно мати достатньо особистої гігієни будинку. Деякі літні любите допомогу житлових приміщень, які забезпечують 24-годинний догляд, але все-таки дозволить вам бути незалежним, як ви можете. Є також і ті нещасні випадки, коли об’єкти будинку престарілих необхідно, як правило, різні ступені хвороби. Довгостроковий догляд розроблений, щоб надати вам допомогти з цим послуг через тривалу хворобу або інвалідність. Середня вартість цих видів допомоги може коштувати близько $ 40 – $ 100 000 на рік, а іноді й більше. Це дуже швидкий спосіб з’їсти ваші заощадження та допомоги по соціальному забезпеченню. Якщо ви думаєте, Medicaid або Medicare допоможе, подумайте ще раз. Навіть якщо і коли ви маєте право, ваша економія в даний час немає, і вони будуть платити тільки до 50% від вартості, хтось повинен придумати інше. Довгострокове страхування по догляду може допомогти з цим витрати в нещасному випадку вам потрібно догляд.

ВООЗ слід розглянути Довгострокове страхування по догляду? Якщо ви думаєте, що ви не будете мати право на Medicaid або Medicare всі переваги через великої економії, активи, або високий дохід, це програма для вас. Ви ж не хочете, щоб в кінцевому підсумку, ваші діти, щоб заплатити за ці витрати в той час як у вас є, щоб вони добре і, можливо, після вашої смерті. Він буде тримати вас у стані залишити ваших близьких трохи щось, а не смоктати всі свої активи сухою. Також, якщо ви можете дозволити собі платити страхові внески ви, ймовірно, не можуть претендувати на допомогу, з тим б реальну користь. Якщо у Вас є хронічні проблеми зі здоров’ям або є сімейна історія тривалої хвороби ви б від покупки зараз, ніж чекати. Це буде занадто пізно, щоб отримати політику після того, як вже розроблених довгострокових хвороби або інвалідності. Якщо ви думаєте, у будь-який момент ви могли потрапити в будь-який з категорій, ви можете розглянути можливість отримання плану раніше, щоб бути в безпеці і покриті. Ви можете придбати поліс з найбільших страхових компаній. Як завжди, у кожної держави є різні правила страхування, тому краще перевірити за вашим державою з конкретним визначальні чинники та кваліфікації.

Таке освітлення допоможе забезпечити догляд догляд на дому, домашній охорони здоров’я, особистої чи дорослий дитячий сад зазвичай для осіб віком старше 65 років або з хронічними або відключення стані, що вимагає постійного нагляду. LTC страхування пропонує більше гнучкості і можливостей, ніж у багатьох програмах державної допомоги. Довгостроковий догляд, як правило, дуже дорогі, і саме тому більшість людей потребують страхуванні. Наприклад, в середньому, засоби догляду надання кваліфікованої заряду догляду $ 150 до $ 300 в день, або більше $ 80 000 в рік або більше. Навіть позбавлення догляду додому о третій годині відвідування в тиждень, може коштувати більше $ 9000 на рік. Більшість LTC політики страховка покриває тільки певну суму в доларах за кожен день ви проводите в будинку для престарілих або для кожного домашнього догляду візитом. Таким чином, при розгляді LTC страховий поліс, читати і політики ретельно порівняти переваги, щоб визначити, яка політика буде найкращим чином задовольняти свої власні потреби.