ураганів і пожежонебезпечний сезон тут – лихо страхового відшкодування керівництво

Що таке процес претензій для жертв стихійних лих?

П’ять кроків до відновлення вашого життя після того, як ваш будинок і майно були знищені

1. Читайте всі уважно, перш ніж підписати що завгодно. Ваші представники страхової компанії ви потрапите з аварійним гроші – на невідкладні потреби і житло. Другий раунд виплат, де ви повинні бути обережні. Не підписуйте нічого, що обмежує ваші права шукати додаткові доходи

2. Знайти копію страхового поліса. Якщо вона руйнується, або недоступний, ви повинні мати можливість отримати повну копію оригіналу страхового поліса з усіма його схвалення від агента, який продав вам охоплення.

3. Переконайтеся, що ваша сім’я в безпеці. Більшість страхових полісів включають в себе мову, який дозволяє знайти резиденції схожа на стару. Знайти готель близько чи оренди будинку на роботу чи до школи своїх дітей, адекватне за розмірами і чисто і зручно. Знайти місце близькі за розмірами і житлові приміщення до попередньої резиденції

4. Отримати професійну допомогу. Страхові компанії наймати і навчати їх регулятори, щоб представляти інтереси страхової компанії і в кінцевому рахунку, його інвесторами. У багатьох випадках ці регулятори роблять велику роботу, допомагаючи їх страхувальникам. Однак, іноді їх регулятори занадто гостро зосереджені на нижньому рядку страхової компанії замість того щоб платити страхувальнику, що вони по праву є за умовами їх страхового поліса. Якщо у вас є сумніви про те, що ваша страхова компанія говорить вам, або ви просто не мають достатньо часу і досвіду, щоб повністю значення і оплатіть претензії, зверніться до фахівця, який буде працювати для вас і тільки представляти ваші інтереси. Якщо ви постраждали від страхового випадку контакту претензії щодо якості управління в www.qualityclaims.com.

5. Якщо ви поодинці, йти повільно і не поспішайте. Страхова компанія може чинити тиск на Вас, щоб прискорити процес – ви можете бути прагнуть покласти все це позаду вас якнайшвидше для того, щоб повернутися до вашого життя, але ви повинні опиратися цьому бажанню. У подібних випадках, особливо в будинках, які мають безліч поліпшень і ремонту, або з сім’ями з великою кількістю майна, поспіх, безумовно, робить відходів. Не поспішайте і уважно вивчити кожен документ перед підписанням нічого. Якщо ви не згодні з оцінками для ремонту або заміни наданий страховою компанією, дати відсіч.

навіщо використовувати громадський регулятор страхування.

У багатьох випадках, Громадської Регулятор має можливість отримати більше грошей від страхової компанії, ніж ви зможете на свій розсуд. Навіть за вирахуванням невеликої плати у відсотках Громадської Настроювача (набагато менше, ніж при використанні юрист), ви, ймовірно, досі вийти вперед.

Для більшості сімей, постраждалих від стихійного лиха, велику перевагу використання громадського Настроювач страхування є те, що вони зможуть повернутися до життя їхнього життя в той час як професійні обробляє всі деталі. Замість того щоб витрачати 20 або більше годин на тиждень, дослідження заміна та відновлення витрат, аналізу та виконання різних формах, і переговори зі страховою компанією регулятори і відновлення експертами, громадськістю Настроювач може робити все це. Це означає, що ви можете повернутися до вашого сімейного життя. Нормалізації обстановки і повернення в звичайний розпорядок дня дуже допоможе вам і вашій родині налаштувати і рухатися далі.

Для багатьох, економія часу і емоційне задоволення від того, професійна ручка дрібницях і хворобливих переговорів є набагато більш важливим, ніж все, що додані кошти регулятор має можливість отримати для них. Це більше, ніж просто гроші.