урагану і ваша страхова

Якщо ви або ваша сім’я була досить невдалим постраждали від повені або урагану у вашому будинку, ви будете точно знати, скільки горя він може викликати. Fallen дерева розірвали живоплотів і зборів побоям можете зробити за межами вашого будинку виглядають як зони лиха. Якщо затоплення сталося з внутрішньої сторони будинку, це буде зруйновано килими та підлогові покриття, не кажучи вже кухонне обладнання, меблі та електричних пошкоджень.

В результаті повені 2007 року, пошкодження були широко поширені по всій Великобританії. Більш 44000 домогосподарств постраждали, деякі страждають величезний збиток як брудна вода проникла свої будинки і була загибель людей теж, як 13 людей загинули. Люди все ще живуть у тимчасових місяців пізніше розміщення і багато людей відзначається наступне Різдво в невеликі каравани більше підходить для два тижні на морському узбережжі в розпал літа.

У червні 2007 року, стверджує, збиток від повені в чотири рази, в порівнянні з попереднім роком. Це буде дуже довгий час перш Великобританії в цілому забуває страхітливих час і зокрема людей, що живуть в широкій області навколо корпусу і в графстві Глостершир можна пробачити за побоюючись повернення жахливих умовах. У недавньому люди респондентів вказали, що були стурбовані всі розмови про глобальне потепління, а кожен п’ятий сказав, що вони були дуже стурбовані з приводу шкоди, який повені та шторми могли б на їх будинки і життя.

Незважаючи на те, що це займе багато часу для спогадів зникати, з дослідження навколишнього середовища Ради говорить нам, що в 2007 році повені були “дуже одинична подія, а не обов’язково є ознакою прийдешніх подій.” Рухаючись по року, повінь претензій повернулися до очікуваних і нормальним рівнем. Проте, шкоди, завданої буревієм, здається, збільшується і один великий страховик говорить нам, що буря претензії на відшкодування збитку склала майже 20 відсотків від їхнього будинку страхових випадків у 2008 році. Консультант зміни клімату прикріплені до Метеобюро сказав «Бурі важко передбачити. Наприклад, ми можемо передбачити, торнадо, але ніколи не, де вони збираються вдарити. Але ми можемо сказати з великою часткою впевненості, що там буде набагато сильнішим штормів і менше слабких по всьому світу. ”

Є деякі розумні запобіжні заходи, які можна зробити, щоб зменшити наслідки шторму на вашу власність. Перевірте надійність черепиці та тріщин в димарях. Очистіть ваш жолоби, щоб запобігти блокуванню з листям і сміттям, особливо наприкінці осені. Переконайтеся, що ваш паркани і огорожі знаходяться в доброму стані і не залишати садові стільці, іграшки або прикраси, які могли бути підхоплені вітром і викликати хаос, валяється.

Впливу води, і часто це не від повеней. Підтримуючи дах в хорошому стані ви можете запобігти воду від приходити таким чином, і викликає величезний збиток. Витік шайби і посудомийних машин не є рідкістю і велика кількість вимог про відшкодування збитків у зв’язку з цією причиною робляться раз на рік. Пік, як правило, на час відпустки, коли люди знаходяться далеко від дому і не дізнаються про витік, поки не стало надто пізно. Це звичайно займає всього кілька хвилин, щоб вимкнути подачу води в ці техніки та профілактика набагато краще, ніж лікування. Перевірте ваш будинок страхування для покриття як для утримання та будівлі. Переконайтеся, що ви точно знаєте, що ви охоплені для.