управління грошовими вартість страхових полісів

Деякі страхові компанії зазнають критики, тому що це, AOS не завжди ясно, як ваші премії використовуються ні як вартість вашої політики розраховують. На державному рівні, страхових відділів та комісари роблять все можливе, щоб захистити ваші інтереси, але більшість споживачів не дуже добре захищена. Це менш важливо, з терміном страхування, але все життя і політику універсального житті є інвестиційна складова, яка повільно накопичується і дає вам грошової вартості на додаток до мінімальних гарантованим допомог у разі смерті. Як більшість з цих більш дорогих політика має важливе значення.

Зверніть увагу, що, на відміну від, Äúordinary, AU політики, грошові значення політики не втрачають свою силу, якщо ви припиніть платити страхові внески. Як тільки ви досягнете мінімального порогу, політики залишаються дійсними і інвестиційна складова продовжує накопичувати значення, А.І. це передбачає більш широке економіці йдуть добре, і ринки акцій та облігацій забезпечить варто повернення. Так що кращий спосіб дивитися на ці політики полягає в економії фонду. Якщо б ви працювати на ощадний рахунок у вашому банку, це дасть вам заначки зробити, коли ви на пенсію. Ви можете розглядати грошові значення політики таким же чином.

Майже всі, з повністю або загальна життя політики приділяє достатньо довго, щоб досягти захищається статусі. Більшість придбати поліс під час їх двадцятих і як і раніше платять двадцять чи тридцять років по тому. Те, що здається високою премії, коли ви почали стає більш доступною, як інфляція працює на вашу користь. Тепер великий рішення, чи слід продовжувати платити. Чим більше ви платите, тим краще вигоди. Але якщо є, AOS сімейними обставинами, можна припинити оплачувати, зняти частину грошей або взяти кредит, і тримати поліс, дійсний для того, коли ти помреш. Якщо у вас життя політику, ви повинні отримати річний звіт кажу вам мінімальну вартість і гарантована вигода смерті. Але, як з цілого і універсального політики, ви можете зв’язатися з вашим страховиком у будь-який час, і отримати останню дату заяви.

Якщо ви просто зняти гроші або взяти кредит, перевірити ефект на смертну вигоди. Завжди отримати найбільш повну інформацію від компанії зі страхування життя, перш ніж приймати рішення. Одним з ключових питань з кредитом є сума відсотків до сплати. Запозичення завжди є витрати, пов’язані з ним і, якщо ви не хочете інтересах, щоб вийти із залишкової вартості готівкою, ви повинні здійснювати регулярні платежі назад в компанію, коли ви можете собі це дозволити. Один з варіантів розглянути використовує зняття готівки купити довгостроковий догляд страховий поліс. Як всім тепер живе довше, передбачивши для майбутніх потреб в галузі охорони здоров’я має сенс. Крім того, подумати про купівлю доходу ануїтету. Єдине обмеження на використання готівкових наскільки оподатковуються з нагоди втрати годувальника в кінцевому рахунку переходить до ваших спадкоємцям. Ви можете бути егоїстами і використовувати гроші для власного комфорту та захисту або план для вашої родини, AOS майбутньому. Одне слово попередження. Не піддавайтеся спокусі віддати своє життя страховий поліс. Ви зобов’язані повернутися податків на всі інвестиційні успіхи, досягнуті оскільки політика набула чинності. Сплати цього в якості одноразової допомоги є хітом. Це, AOS завжди краще залишити політику в силі і перенести кошти або взяти кредит.