управління автомобільних страхових премій для молодих водіїв

Ці молодші страхувальники платять більше за страхування автомобіля, так як вони коштували страховим компаніям більше. Підліткові недосвідчених водіїв більше аварій, ніж зрілі більш досвідчених водіїв. Витрати страхової компанії підштовхнути витрати споживача вгору.

Преміум Ваша політика буде збільшуватися, коли ви додаєте молодий водій вашого поліса страхування автомобіля, але ось кілька порад, які можуть зменшити, що збільшення премії.

зниженні премій

ціна магазину перш ніж ваша дитина отримує дозвіл свого учня

отримати кожен знижку страхування автомобіля

Драйвери освіти

хороший студент

деякі автомобілі коштують менше, щоб забезпечити

усунути непотрібні покриття

ціна магазин рано

У багатьох випадках носії страхування автомобіля не буде страхувати вас, якщо у вас є підлітків водія, якщо вони не існуючого облікового запису. Ваша сім’я, швидше за все, отримати найкраще справу, якщо ви ходите по магазинах навколо, перш ніж ваша дитина вже достатньо доросла, щоб рухатися. Розкажіть своїм авто страхового агента, що ви хочете знати, щомісячні премії за політикою було б зараз, і що вони будуть, коли ваша дитина починає водіння. Важливо, щоб порівняти ціни та політику положення, засновані на тому, що страховий поліс буде за ціною, коли у вас є підліткові водія. .

отримати кожен знижку автострахування

Знижки добре. Є 2 знижки, що будь з підлітковою водій повинен подивитися в. Вони є “хорошим студентом” знижки і Ед знижка водія. Кваліфікаційні для одного або обох цих знижок може заощадити сотні кожен місяць.

Ваш молодий водій, швидше за все, обійдеться вам дешевше, якщо вони підтримує GPA вище B. Це буде мати право його або її за більш низьку ціну з багатьма компаніями. Якщо оцінки або дочки сина свого є бідними, водійських прав може бути досить стимулів, щоб змусити їх вчитися складніше.

Крім того, багато перевізників дасть більш низький тариф для підлітків водіїв, які взяли курс визнаний навчання водінню. Це повинно доповнюватися з практикою водіння з батьком, але сертифікат освіти водіїв, швидше за все, вам право на знижку. Це менші премії зменшити ваші щомісячні премії достатньо, щоб платити за навчання сертифікат водія. А поки ви можете бути дуже безпечним водієм, що дозволяє ваш підліток водій, щоб вчитися у визнаних автошкола може зробити ваш молодий водій менш небезпечним водієм.

отримати право авто

Деякі автомобілі коштують дешевше, щоб застрахувати. Швидко, дорогі машини буде коштувати більше, щоб купити покриття для особливо з молодий водій на вашому авто страхування. Отримання менш спортивний авто для вашої дитини має свої переваги порівняно з швидше нові автомобілі.

зменшити або усунути непотрібні покриття

Ви можете бути в змозі знизити ваші ставки автомобільного страхування, відмовившись від зіткнення і, крім зіткнення освітлення на автомобілі вашого підлітка водій буде їздити. Ви будете йти на більший ризик. Якщо ваш син або дочка потрапляє в аварію, ваша страхова компанія може відшкодувати іншій водолаз, але він не буде платити за ремонт вашого автомобіля. Ви повинні вибрати, виходячи зі свого рівня комфорту, але видалення ваш “комп” і зіткнення, швидше за все, щоб знизити витрати.

Нижня Витрати на страхування та безпека

Гроші не єдина проблема. Курс водіння може зробити ваш молодий водій не просто дешевше, водій купити охоплення, але і є менш небезпечним. Це також вірно для придбання повільніше автомобіля менш небезпечно, якщо ви розглядаєте отримання спортивного авто для Ваших підлітків водія.

зменшити високу вартість молоді авто страхування

За допомогою ідеї в цій статті, ви можете зберегти розшарування.