управляти охорона здоров’я витрати на виплату допомог з планом HRA

Зростання витрат на охорону здоров’я є проблемою для більшості роботодавців. З додаванням HRA, роботодавець може підвищити їх пакета пільг, досягнувши при цьому їх загальними корпоративними цілями зниження витрат на охорону здоров’я вигоди або покриваючи витрати на поточних рівнях.

Що таке HRA?
Розташуванні здоров’я відшкодуванню або HRA, налаштована і фінансованої роботодавцями, щоб допомогти співробітникам оплатити певні медичні витрати, задоволення їх франшизи і отримати їх більш активну участь у своїх рішеннях охорони здоров’я. HRA може працювати в парі з будь-яким план медичного страхування, і ви можете досягти більш низькі страхові внески, коли ви поєднуєте його з більш високою франшизою здоров’я плану.

Які функції HRA учасника?
HRAs дозволяє роботодавцю фінансуються рахунку для погашення неповернених витрати на медичне обслуговування співробітників і нести невикористані кошти вперед, якщо це необхідно. Рахунок HRA може відшкодувати будь-які або всі ж витрати як розділ 125 Здоров’я FSA.

З додаванням HRA, роботодавці мають більш широкий вибір на те, скільки витратити на пільги та переваги, як поставляються для своїх працівників.
Працівники можуть вимагати відшкодування медичних витрат під час надання послуг, накопичувати їх відшкодування в майбутньому, або зберегти кошти в HRA на пільги пенсіонерам здоров’я.

HRAs може дозволити колишнім співробітникам, у тому числі пенсіонерів, постійний доступ до невживаних доларів. Це означає, що хоча повністю фінансуються роботодавцем, HRAs дозволяють співробітникам мати більш широкий вибір і більший контроль над їх медичне страхування.

Як це працює?
Роботодавець встановлює HRA шляхом прийняття формального плану і розподілу Опис Зведений план (СДПН) для всіх правомочних співробітників. СПД описує, серед іншого, кількість грошей, доступних у приватний кабінет здоров’я кожного працівника на покриття період. Як виправданих витрат представлені, особистий рахунок працівника зменшується, і їм приділяється на неоподатковуваний основі.

В кінці періоду покриття HRA, новий період починається з додаткові кошти роботодавець доступні. Плюс-працівник тримає будь-яку доларів залишився від попереднього періоду. Якщо роботодавець вибирає, гроші не втратив в кінці кожного року, тому “нагородження” ті, які провели свою користь бюджету з розумом.

Що в магазині для тих співробітників, які накопичують грошова допомога з року в рік? Залежно від плану і документів своїх цілей роботодавця, співробітники могли акумулювати всі свої медичні витрати і отримувати великі, одноразові компенсації. Вони могли пом’якшити для себе проти катастрофічного захворювання або нещасного випадку або навіть фінансувати користю для здоров’я після їх обробки. План може навіть дозволити співробітникам використовувати свої рахунки придбати довгостроковий догляд страхування.

З HRA, співробітники отримують більше вибору і більше впливу в тому, як їх долари витрачаються користь. Вони стали партнерами роботодавця. HRA є відмінним способом для задоволення потреб працівників та підвищення страхового пакету роботодавця. Отримати більш детальну інформацію від PPLD Solutions. (PPLD рішення є актуарна та фінансового консалтингу та розробки програмного забезпечення компанії, що базується в штаті Невада, США. Його основний бізнес розвивається, зберігаючи, продажу і підтримки PPLD Solutions ™, веб-рішення актуарних програмне забезпечення, призначене для використання в галузі медичного страхування . PPLD Solutions ™ являє собою всеосяжний веб-актуарної системи програмного забезпечення для промисловості медичного страхування, спеціалізується в галузі медицини і Rx посібник ціни, кобра Оцінити Devel ¬ ку, а також вимоги резервування Сайт: .. www.ppldsolutions.com)