упором на страхування життя

Страхування життя може здатися, що жодної небезпеки для тих, хто зробив досліджень і потрібен час, щоб купити хорошу політику. Тим не менш, є багато людей, які там не мають страхування життя. Так чи інакше, ці люди не розуміють, що страхування життя є неймовірно важливою частиною вашого довгострокового фінансового плану. Коли хтось помирає, страхування життя допомагає тим, навколо них справу з грошовими питаннями, як тільки вони пішли. Не маючи страхування життя може означати, що потенціал фінансової кризи для ваших близьких може бути не за горами. Це призводить до сумних наслідків і питання сім’ї, які вже достатньо страждань.

“Люди, як правило, не хотіли, щоб заощадити”, сказав Рене Lacape, член Сан-Дієго іспаномовних торговою палатою і менеджер з маркетингу Equote страхування життя. “Не можна сказати, що вони не можуть зберегти. Не можна сказати, що у них немає грошей, щоб врятувати. Це той факт, що вони не хочуть, щоб врятувати більше. Гроші, які повинні бути виділені для вашої премії зі страхування життя слід розглядати як “економія” не тільки для вашої премії, але розуміння загальної картини з точки зору безпеки політика передбачає в разі смерті ».

Це важливо для людей, щоб мати страхування життя, який по суті замінює страхувальника, що мають грошову оцінку, як тільки вони пішли. Вони вкладають гроші і активи в економії протягом багатьох років, і якщо вони не мають фінансової економії, щоб замінити, що, вважається, що насувається економічні втрати, які можуть обтяжувати своїх близьких на довгі роки.

“Економічні втрати ніколи не буває добре,” нагадує Рене Lacape. “У той час як це не сумно для розгляду людського життя з точки зору грошей, це правда. Коли хтось помирає, є втрата в сім’ї щодо подружжя і дітей. З економічної точки зору, хтось економії грошей, щоб замінити себе у фінансовому відношенні це важливо, але, на жаль недосяжним для більшості людей. ”

Отримання ким замінити самого себе фінансово можна з деякою натяжкою, оскільки деякі не бачу, чому вони повинні економити гроші, що б з нагоди втрати годувальника, якщо вони перейдуть. Деякі люди зайняті своїми власними бажаннями і часто не беруть до уваги інвестування в транспортному засобі, як страхування життя. Важливо, щоб змусити їх зрозуміти, що вони повинні замінити себе з точки зору доходів, так що їх сім’ї дозволяє уникнути труднощів у найближчі роки.

“Врешті-решт, йдеться про заміну цінності людського життя з точки зору активів і безпеку сім’ї”, додав Рене Lacape. “Кожен робить свій маленький марка на економіку. Якщо це значення не замінив у вигляді грошових коштів, які не були б там, вона втрачається. Мета полягає в тому, щоб не втратити, що економічне значення. Це проглядається з роду макроекономічної точки зору, а також свою особисту точку зору. ”

Хоча це може здатися незручним, щоб думати про життя людини з точки зору його грошово-кредитної та економічної цінності, дуже важливо, щоб отримати клієнтів, щоб зрозуміти значення страхування життя. Коли вони зрозуміють, що не маючи страхування життя може вплинути на сім’ю, і призвести до економічних втрат, вони можуть почати розуміти важливість економії, що набагато більше грошей, і придбання права страховий поліс.