універсальні Північна Кароліна планів медичного страхування

Дебати і різні покриття, які призвели до президентських виборів у США вже сформували цілий ряд питань, пов’язаних з елементом універсальне охорона здоров’я та Загальної медичного страхування планів, а. Більшість розвинених країн по всьому світу вже слідують практика надання своїм громадянам підходящої політики охорони здоров’я, що фінансуються державою. Тим не менш, хоча Загальна Плани охорони здоров’я вже знаходяться в масовому використанні вони залишаються як і раніше вельми площею суперечок і існує багато дискусій все ще на в контексті.

Більшість місць в Європі, Росії, Канади, Австралії, Чилі і Гренландії запропонувати якусь універсальну медичну допомогу своїм громадянам. Тим не менше, більшість цих планів працювати в своїх різних способів, але загальним фактором, який пов’язує всі ці політики разом в тому, що ці політики забезпечення всього населення. Однією з перших країн, які коли-небудь пропонували загального охоплення медико-санітарної допомоги своїм громадянам була Великобританія.

Приїжджаючи в США, близько 16% від загального обсягу валового внутрішнього продукту заходимо в оплаті медичної допомоги. Проте пильна вивчення показало, що подальше до 2007 року трохи більше 16% населення всього країн не була застрахована взагалі. Тим не менш, завдяки деяким державну підтримку планів багатьох людей в даний час відповідним охоплених цими програм у галузі охорони здоров’я, які спеціально планується запропонувати необхідну медичну допомогу літнім, бідним та дітям.

Але, на жаль, Сполучені Штати є однією з небагатьох розвинених країн, які не мають універсальний план. У нього є тільки окрема держава спонсорські програми, як здоров’я Північної Кароліни план страхування. Отже, існує величезна на триваючі дебати вирішити, чи є універсальним спонсоровані державою програми охорони здоров’я повинні бути прийняті. Нещодавно штаті Массачусетс зобов’язав громадян купувати охорони здоров’я. Є й інші держави, а хто всерйоз розглядають можливість прийняття аналогічних заходів по включенню програм у галузі охорони здоров’я, як здоров’я Північної Кароліни програму страхування.

Всі ті люди, які вважають охорони здоров’я як основне право людини є сильна підтримка для універсальних планів охорони здоров’я. Той аргумент, що піднімається на підтримку, що тільки здорові і сильні населення може виявитися корисним для країни, як усередині країни, так і економічно. Насправді багато людей також розглянемо універсальну програму охорони здоров’я в якості підходящої в яких вони можуть вилити бізнесу і корпоративних будівель від того, щоб застрахувати кожного з працівників. Крім того, прихильники загального охорони здоров’я, на відміну від держави, заснованого програми, як страхування здоров’я Північної Кароліни вважають, що колишній допомагає в розвитку набагато сильніша медична технологія поряд із сильною медичної інфраструктури, а також. Що тому цю точку далі знаходяться смертності та тривалості життя ціни з різних країн світу, які вже ввели універсальної програми охорони здоров’я. Таким чином, попит на універсальну програму медико-санітарної допомоги на величезному висотному в Сполучених Штатах в даний час.