універсальне страхування життя спрощену

Універсальне страхування життя, ймовірно, найбільш гнучка форма страхування життя продукту, яка коли-небудь була розроблена. Він прийшов на ринок у середині 80-х. З моменту свого створення, були ряд уточнень, і сьогодні продукт має гнучкість плюс.

Посібник Хлопці хотіли б пояснити, як він працює і як він може працювати на Вас.

Первісна концепція страхування життя був платити фіксований розмір допомоги, коли ви померли. Іншими словами, ви були вкриті на все життя. За ці роки, продукти, розроблені для конкретних робочих місць і продуктів, таких як термін страхування та іпотечного страхування були розроблені. Для простоти, страхові компанії зібрали премій і вклали їх в “басейн”, а коли член цього басейн, страхувальник, помер, було достатньо грошей, щоб заплатити з нагоди втрати годувальника з кимось.

Як люди віком, збільшує вартість страхування життя. Для того, для компаній, щоб стягувати “рівня вартості”, додаткові гроші, які компанія зібрала в перші роки життя людини був введений в резервах. Ця “грошова вартість” часто помилково називають інвестиціями. Тому що “повернення інвестицій” завжди була дуже консервативною, багато типів інвесторів говорили, “купить термін страхування і інвестувати різниця” в чомусь іншому. Ринок страхових послуг розробив універсальну життя для досягнення цієї самої мети.

Універсальний полісів страхування життя в основному страхові продукти, які мають чистий елемент страхування як одна частина, що складається з одного року витрати терміну страхування та інвестиційна складова поруч з ним. Одна премія зберігання та будь надлишки вартість одного року терміну страхування вкладаються, щоб допомогти компенсувати майбутні витрати на страхування. Ці інвестиції резервів зберігаються окремо від страхування і завжди доступна страхувальником. Є багато різних додатків для розуміння того, як це може застосовуватися до вашої ситуації.

З універсальним планом життя, ви по суті купуєте один рік термін страхування, який є найменш дорогий вид страхування. Існує резервний фонд встановив, що ви можете внести додаткові гроші в. Розрахунок проводиться, порадити вам, скільки покласти в на основі преміум рівня, щоб зберегти ваш охоплення постійним, поки не помреш. Додаткові гроші, які вкладаються в інвестиційний вибір за вашим вибором. Коли ви вмираєте, будь-які додаткові гроші в інвестиційний фонд виплачується оподатковуються, на додаток до вашого нагоди втрати годувальника. Переваги цього занадто важко описати в короткій замітці, як це.

Як ви віку і сімейного зменшити фінансову відповідальність, ви можете зменшити суму страхування життя, якщо ваші потреби були скорочені, і ви будете платити менше за страхування. Ваші інвестиції будуть рости. Якщо ваша потреба в більш страхування відбувається, поки ви відповідають санітарним вимогам, ви можете збільшити свій охоплення, і навіть використовувати деякі з ваших інвестицій частина заплатити збільшенням вартості і ніщо не виходить з вашої кишені в той час.

Насмілюся сказати, що загальна життя, ймовірно, пропонує максимальну гнучкість для страхових планування. Якщо ви не розглядали цей вид страхового продукту, ви повинні.

Ця стаття була складена на вашу користь Йорданії Ковача, співзасновник і партнер посібник хлопці.