універсальне страхування життя Лі

Деякі з вас, напевно, чули політики загального використовуватися для страхування життя. Що вони всі, і Які переваги універсальної політики приносять їх власникам? Ну, простіше кажучи, універсальні страхових полісів є страхові продукти, які забезпечують покриття для всього життя людини.

Універсальні страхові поліси є формою продукти з цільного життя, що більшість з вас досить часто зустрічаються з. Термін страхування передбачають покриття тільки протягом певного періоду часу, будь то постійна політика вимагає, щоб ви платили внески протягом усього життя і, відповідно, забезпечує покриття так довго, як ви живете. Важливо зрозуміти цю різницю, тому що універсальних політики можна розглядати як поєднання терміну страхування з деякими з варіантів інвестицій, надаються тільки з полісів життя.

Універсальні страхові поліси конкретної страхової продукт, призначений для певних груп людей, в той час як інші групи можуть думати, що це марно для них. Щоб було зрозуміло, до вас, ось коротке пояснення універсального поліса страхування життя. Як і будь-який інший страховий поліс на покриття життя, універсальна політика є смерть переваг, які виплачуються, коли страхувальник помер. Це те, що обидва терміни і безперервним політики забезпечують. Проте, політики загального також включати елемент, який частіше зустрічається в безперервному політики: додатковий неоподатковуваний ощадний рахунок. Цей обліковий запис використовується, щоб накопичувати гроші протягом тривалого періоду часу, які потім можуть бути використані для оплати страхових внесків замість вас. Кажучи іншими словами, ваша політика буде почати платити за себе протягом певного періоду часу, так що вам не доведеться платити страхові внески протягом усього терміну політики. Крім того, ці гроші можуть бути використані для інших цілей, а також, не зачіпаючи з нагоди втрати годувальника, як у випадку полісів страхування життя.

Але не кожен знайде такої політики корисно. Універсальні страхові поліси найбільш корисні для тих, хто шукає для довгострокових страхових послуг і планують мати охоплення при виході на пенсію. Для того, щоб накопичувати значну суму грошей на свій ощадний рахунок у універсальне страхування вам доведеться платити страхові внески протягом принаймні 15 років, перш ніж будь-які результати. Так що тих, хто шукає менш тривалий охоплення планів або іпотеку, яка гарантує варіанти повинні дивитися на інші страхові продукти або спеціальні інвестиційні інструменти, а не універсальною політики. В іншому випадку, маючи такої політики протягом тривалого часу буде обов’язково дати вам певні можливості, що й інші страхові продукти.

Насамперед універсальне страхування є відносно дешевим страхування життя в порівнянні з життям цілого політики. Перш за все, вам не доведеться платити страхові внески протягом усього життя, як у певний момент, коли є достатньо грошей, накопичених, політика почне платити за себе. І це не вплине на ваше допомог у разі смерті, як і більшість полісів страхування життя роблять.

Для того щоб отримати найбільш привабливі та корисні універсальної політики ви повинні прийняти ваш час і порівняти котирування страхування життя для цього конкретного типу продукту. Це дійсно платить близько магазину, тому що різні компанії мають різні ціни та варіанти їх універсальних страхових полісів, і ви, звичайно, хочете, щоб отримати кращий продукт за найнижчу ціну. Не соромтеся, щоб бачити те, що різні компанії можуть запропонувати і отримати політику, яка приваблює вас найбільше.