уникнути штрафів та пені отримати авто страхування

Шосе, де машини працюють швидше. У більшості автомобілів, що працюють в максимальній швидкості, це також швидкісну трасу для дорожньо-транспортних пригод. Аварій відбувається час від часу на дорозі, перевищення швидкості, водіння в нетверезому вигляді, сердитими водіями часто є причиною таких невдач на дорозі. Автомобіліст ніколи не можете бути на 100% впевнені, що вони не будуть стикатися аварії, коли вони за кермом. У Каліфорнії, настійно рекомендується всім автолюбителям, що вони повинні мати автострахування. Він є обов’язковим для кожного автомобіліста, а також з величезною кількістю страхове агентство в ЦА Автострахування Котирування безкоштовно легко доступні.

Політика підтримує вас у разі автомобільної аварії. Якщо Ви все ще сумніваєтеся вам потрібен? Ось кілька причин, які могли б змінити свою думку.

фінансові ризики
У штатах, як Каліфорнія, який слід делікту системи, де на вини водіїв та їх страхового агентства є тими, хто платить у разі автомобільних аварій. На вини сторони платити за пошкодження автомобіля і медичних рахунків потерпілого. Тепер, якщо ви не застраховані і ви водій на вині в автокатастрофі, краще придумати з багато грошей, тому що вам доведеться дотримуватися фінансові закони відповідальність (SR22, SR22s, SR16) і платежі за медичні рахунки і пошкодження автомобіля буде виходити від вас власної кишені. Крім шкоди від автомобільної аварії, пошкоджень отримати від вандалізму або крадіжки, також ви зобов’язаннями, ви будете платити за заміну і ремонт вартість цих ушкоджень за своїм розсудом.

Штрафи і тюремне ув’язнення
Водіння без політики є поганою ідеєю, хоча деякі штати дозволяють автомобілістам їздити без страховки, якщо вони пред’явити доказ фінансової відповідальності або заплатити плату незастрахованих водія. Однак попастися на патруль дорожньої поліції в зв’язку з порушенням, без страховки відрізняється. У Каліфорнії не в змозі пред’явити доказ фінансової відповідальності після зупинки для рухомого порушення має свою ціну. Порушення, як відмову зупинитися на стоп-сигналом коштуватиме незастрахованих водій штраф у розмірі 500 доларів, призупинення дії ліцензії водія і вилучення транспортного засобу. Платежі за зберігання і палять заряд вийде з фонду водія теж. Усе ще не про те, щоб переконати страхування автомобіля? Крім ризикуючи цитати, штрафи, анулювання водійських прав і величезні фінансові втрати, в деяких випадках водії спіймали без політики навіть опинитися у в’язниці.

Якщо ви думаєте, ви могли б піти водіння без нього, правда, що ви, мабуть, невірно. Якщо ви думаєте, є слабка надія, що ви не будете спіймані в порушення правил дорожнього руху і не буде встановлено, що у вас немає страховки, то ви помиляєтеся. Так чи інакше влада буде дізнатися, що ви не застраховані. У Каліфорнії, департамент страхування працює з дорожнього патруля Каліфорнії в кампанії за запитом кожен автомобіліст мати страховий поліс.

Наявність вашого авто застраховане, як з хресним батьком, щоб підтримати Вас у разі потреби. Це як мати когось, щоб оплатити рахунки, коли вам це потрібно і бути незастрахованих автомобілістів є багато причин, чому ви будете потребувати хрещеним батьком, щоб підтримати Вас. Влада суворі, наполягаючи на тому автомобіліста мати страховку, отримати CA Автострахування Котирування безкоштовно може бути ваш старт у запобіганні фінансових проблем, які можуть бути викликані в результаті автомобільної аварії.