уникнути цією дорогою самозайнятих медичного страхування помилку

Якщо ви новий власник бізнесу і необхідність медичного страхування покриття, у вас є кілька варіантів, і це може бути важко вибрати, який вибір краще для вас. Ви можете мати можливість зберігання ваших COBRA покриття з вашого останнього роботодавця, Ви можете бути в змозі отримати охоплення через роботу вашого чоловіка, ви можете бути в змозі отримати медичну страховку догляду за своїм розсудом як особистість, і ви можете мати можливість купувати страховку через Вашого бізнесу.

Найбільша помилка, ви можете зробити це, щоб вважати, що всі варіанти рівні за вартістю і вигод. Часто знову самозайнятої особи буде приймати їх вибором COBRA або вибір пропонуються через роботу свого чоловіка і ніколи не озиратися навколо, щоб побачити, якщо вони могли отримати кращий план охорони здоров’я в іншому місці. Це і зрозуміло. Важко почати свій бізнес і приймати легкий шлях щодо вашого медичного страхування дозволяє присвятити більше часу іншим, пов’язані з бізнесом рішення.

Як розумним, так як це, це помилка, тому що це може бути дуже дорогим. Найдорожчий вибір, доступний, який охоплюватиме вас добре коштуватиме удвічі більше, ніж найдешевший вибір.

Кожен з варіантів, перерахованих вище має свої плюси і мінуси. З цієї причини, краща альтернатива для вас не може бути кращою альтернативою для когось іншого.

Беручи COBRA варіанту з попередньої роботи має ту перевагу, що дозволяє залишатися з вашої справжньої політики. Він також вимагає найменшу кількість документів і не здоров’я питання.

Існують, однак, два основних недоліки. Перша в тому, що політика є короткостроковим рішенням. Це означає, що, коли ваші права COBRA закінчиться, ви повинні знайти інший поліс страхування здоров’я. Якщо ви потрапили в аварію або контракту хвороби між зараз і потім ваші альтернативи для інших планів медичного страхування, не може бути так добре, як сьогодні. Другий недолік полягає в ймовірності того, що ця альтернатива є одним з більш дорогий вибір.

Інша альтернатива, ви можете мати це, щоб отримати медичну страховку через місце вашого чоловіка бізнесу. Це може бути гарною альтернативою. Тим не менш, багато роботодавці тепер тільки субсидування вартості своїх співробітників медичним страхуванням, а не вартість своїх працівників страхові утриманців. Це може привести до більш високої вартості, ніж можна отримати з однієї з інших варіантів.

Інша проблема з купівлею охоплення через ваші місця бізнес-плану є те, що ваша страховка закінчиться, коли зайнятість вашого чоловіка робить. Вона також може закінчитися, якщо його або її місце діяльності вирішує зупинити пропонують медичне страхування для своїх співробітників.

Купівля охоплення через ваш бізнес і інший варіант. Однак, не варто розраховувати на знижку страхової групи. Група страхування коштує дорожче, ніж типові політики ви можете зареєструватися за своїм розсудом. Причина цього в тому, що плани страхової групи зазвичай повинні прийняти всіх бажаючих. Це змушує страхові компанії стягують додаткову плату за ці плани, ніж політики ви можете отримати на свій розсуд.

Найкращий варіант для більшості людей, які мають одну людину бізнесу є покупка страхового політики охорони здоров’я як приватна особа або як частина сімейного плану. Якщо у вас є медичні проблеми, які заважають вашої покупки політика за своїм розсудом, один з інших варіантів, швидше за все, буде краще для вас. Однак, якщо ви перебуваєте в хорошій медичної, ви, ймовірно, буде набагато краще з політикою ви зареєструєтесь в якості індивідуального.