уникнути цього загального дорогі медичного страхування помилку

При пошуку медичного забезпечення догляду, люди часто обмежують свій вибір і подивитися на тільки один вид медичного страхування. Ви можете бути в змозі придбати медичне страхування через ваш колишньої компанії, прямо з вашого страхової компанії, як самозайнята особа, прямо з вашого страхової компанії як приватна особа або від уряду. Кожен з цих варіантів є найбільш вигідним для когось. Тільки один є оптимальним для вас.

Якщо ви працювали на роботодавця з двадцятьма або більше працівників за останні 60 днів ви, ймовірно, право на збереження своєї спонсорованих роботодавцем поліс медичного страхування протягом 18 місяців і більше. Залежно від стану ви живете, ви можете мати аналогічні права, навіть якщо ваш роботодавець менше. Можливо, ви захочете перевірити за відділу страхування вашої держави, щоб побачити, що ваші права.

Якщо вирішите продовжити ваші спонсорованих роботодавцем медичного догляду страховий поліс, вам доведеться платити за це і, можливо, доведеться заплатити невеликий адміністративний збір, а також.

Найкраще про цієї опції в тому, що ваш стан здоров’я не може вберегти вас від кваліфікації. Найстрашніше, що це може бути дорожче, ніж інші варіанти. Знайте, що це тимчасове покриття.

Придбання медичного страхування безпосередньо від страхової компанії часто є кращим варіантом. Часто тієї ж страхової компанії, яка охоплює вас, як співробітника будуть готові запропонувати вам страховий поліс безпосередньо. Така політика часто дуже схожі і часто використовують ті ж мережі лікарень.

Однак, іноді політики надаються фізичним особам поступаються групі страхових полісів, пропонованих тієї ж компанії. Крім того, мережі можуть бути не однаковими. Це платить, щоб зробити ваші дослідження.

Якщо Ви займаєтеся індивідуальною трудовою діяльністю, ви можете бути в змозі отримати політики страхової групи. У багатьох державах однією людиною або однієї жінки компанія може претендувати в якості групи. Тим не менше, ці заходи часто є дорожчими, ніж політика надаються фізичним особам. Якщо, однак, ви не маєте права в медицині для окремі політики, групова політика може бути вашим кращим варіантом.

Ви також можете мати можливість отримати охоплення через федеральний уряд або через вашого уряду штату. Багато з цих програм будуть доступні тільки для вас, якщо у вас низький дохід і / або активів. Інші програми можуть бути доступні для вас, якщо ваша історія хвороби утримує вас від отримання покриття.

Medicare, ймовірно, доступних для вас, якщо ви шістдесят п’ять років і старше. Medicare пропонує хороший охоплення, але ви можете поліпшити свій охоплення, купуючи Medicare доповненню або шляхом придбання комплексної політики замість використання Medicare.

Найголовніше, що ви повинні взяти з цієї статті у тому, що забезпечення медичного догляду можна отримати різні типи осіб. При пошуку покриття, ви повинні дивитися в більш ніж одному місці. Медичне забезпечення доступно більше, ніж одного джерела. Якщо ви хочете знизити витрати, ви повинні порівняти ціни та якість освітлення від усіх медичних параметрів, доступних у вашому регіоні.