уникнути страхового шахрайства будь-яку ціну

Нинішня економічна криза привів у важкі часи для більшості споживачів. Споживачі були поставлені під підвищеним фінансовим тиском, і це призвело до великою спокусою використовувати автомобіль і претензій Страхування житла отримати додаткові гроші. Страхові компанії не стояли склавши руки.

Страховики відреагували на це помітне зростання шахрайства, вимагаючи додаткової інформації від страхувальників і в деяких випадках їх допитують. Ця додаткова інформація часто вельми конфіденційний характер і не поставляється охоче страхувальниками. Приклади цієї інформації виписки з банківських рахунків, фінансова звітність, записи телефонних розмов і дані про переміщення страхувальника до інцидентів.

Страховики вважають, що вони мають право запросити цю інформацію, оскільки більшість політиків заявляють, що вони мають право на “додаткову інформацію, яка має життєво важливе значення”, щоб досить врегулюванні страхових випадків. Споживачі з іншої точки руку свого конституційного права на недоторканність приватного життя для того, щоб протистояти таким запитам. Спори часто призводять до судових позовів або тривалого розслідування страхового омбудсмена, але найкращий спосіб уникнути таких ситуацій, щоб бути чесним і надати точну інформацію для вашої страхової компанії з самого початку.

Якщо відбувається інцидент, як і автомобільної аварії або крадіжки вашого автомобіля, забезпечують точне і повний опис того, що сталося і не намагаються приховати або забувають згадати інформації в надії поліпшити свої шанси на успішну подачу позову.

Страхові компанії стали дуже підозрілими, коли страхувальники суперечити або змінювати інформацію про інциденти. Прикладом цього є реальний випадок, коли страхувальник Спочатку повідомлялося, що автомобіль Аварія сталася о 7 вечора, але потім змінили час до 9 вечора. Нарешті страхувальник заявив, що це сталося о 2 годині ночі, і до цього часу страхова компанія стала підозрілою. Страхове шахрайство слідчі зв’язалися з іншою людиною, який був залучений в аварію, і ця людина підтвердив, що інцидент стався о 2 годині ночі і, що страхувальник не зміг зупинитися після аварії. Страхові компанії, то підозрював, що страхувальник пив перед аварією і намагався приховати цей факт шляхом зміни часу аварії. Для того, щоб встановити місцезнаходження страхувальника до аварії, вони попросили його надати їм його дзвінків зі свого мобільного телефону. Страхувальник відмовився поставляти ці записи і страховиком відхилила його вимогу на підставі його небажання надавати інформацію, що має життєво важливе значення для претензій.

Страхові компанії будуть перевіряти інформацію, яку страхувальники поставка проти запису, які зберігаються в поліції, швидкої допомоги та інших осіб, що беруть участь в аварії. Якщо розбіжності знайдений, то страхові компанії стають підозрілими і запустити подальших досліджень.

Інший приклад зміни страхувальників подробиці того, що сталося це людина, який повідомив, що його автомобіль був вкрадений, коли він дивився фільм в торговому центрі. Пізніше було встановлено, що транспортний засіб було вкрадено майже відразу після того як він припаркував свій автомобіль. Він помилково повідомив, що він тільки зауважив крадіжку після перегляду фільму, тому що він думав, що це було б більш правдоподібно і допомогти прискорити його вимоги.

Дуже важливо, щоб ви ніколи не намагаються вгадати, яку інформацію ваша страхова компанія хоче і змінити деталі того, що сталося, щоб «сприяти цьому. Завжди давайте правдивої і точної інформації. Якщо ваш страховик визнає розбіжності у ваш профіль інциденту, вони будуть сприймати ваша вимога як можливості бути шахрайськими.