уникнути небезпеки дорогих PPI за новими кредитами автомобілів, попереджає брокера paymentcare

Paymentcare захисту Великобританії спеціаліст страхової компанії недавно запустила унікальний спектр самостійних Оплата страхового захисту політики надання кришка для захисту кредит – PPI, захист заставленого майна – ІПМТ, дохід захисту – IP (не плутати з PHI, яка забезпечує довгострокове прикриття для інвалідності в результаті нещасного випадку або хвороби, але не безробіття). Щомісяця політики оплати захисту забезпечити прикриття на основі АСУ які на відміну від PHI робить забезпечити прикриття у випадку безробіття, а також нещасних випадків і хвороб.

Останнє Оплата страхового захисту політики, які будуть пропонуватися Paymentcare дозволяє споживачам захистити свої щомісячні платежі кредитною карткою так само, що вони можуть захистити особисту погашення кредиту з власним Оплата страхового захисту позики. Знову як захист кредитних та іпотечних захисту цієї інноваційної страховий поліс дозволяє споживачам, щоб покрити кількість кредитних карт за допомогою тільки одного політика на набагато кращий тариф, ніж пропозиція компанії кредитних карт.

Керівні принципи, що лежать у розвитку цих велике значення правила оплати страхового захисту повинні пропонують відмінне співвідношення ціни і якості для британських споживачів за рівнем покриття та щомісячних премій, виплачуваних і завжди ставитися до клієнтів справедливо. Позики Protector Paymentcare політика була січа щомісячних премій для клієнтів на 70% в порівнянні з деякими високими берегами вулиці та премії позики компанії для страхування кредитів. Захист політики пропонують справжня гнучкість з вибором варіантів оплати, починаючи від задньої стінки до однією обкладинкою день до 150 періодів надлишкового день і включають в себе додаткові пільги в тому числі кришка кришка догляд, госпіталізація вигоди, страхування життя і невиліковної хвороби кришкою (замість більш широко пропагувати критичних захворювань – які як правило, мають численні винятки), а також містять у собі безкоштовний “повернутися до роботи” служби до відома страхувальника та їх найближчих родичів.

У світлі недавнього фурор оточуючих туманним світом оплати страхового захисту ви б подумати, PPI є лайливим словом. В даний час більшість кришку в даний час продаються на надмірно високих премій і з сумнівною тактики продажів високих берегах вулиці і кредитних компаній. Управління з фінансових послуг (FSA), Управління по добросовісній конкуренції (УДК), Комітету Казначейства (TSC) і які? Всі глибоко стурбовані зловживанням цих продуктів і плану для подальшого розслідування неправильно продажу за звинувачення Оплата страхового захисту у Великобританії.

У багатьох випадках споживачі були продані кредиту Оплата страхового захисту політики, які не передбачають відповідної кришкою, дуже часто призводить до претензії, відмовився, коли споживачі зробили законні претензії.

Завищену суму і під захищеним

У поточному ринку, можна отримати PPI кришку з премією в розмірі £ 11.73p за £ 100 на місяць кришкою в кращому випадку, а в гіршому випадку цей показник становить £ 22.69p за 100 фунтів стерлінгів покриття на місяць. Обидва від побутового назви провайдерів кредиту. Це додаткові £ 22, щоб охопити всі 100 ф Щомісячна сума погашення кредиту! Крім того, як PPI найчастіше продаються високими берегами вулиці і кредитних компаній, як “єдину політику преміум» це ще більше грабунком, оскільки споживачі також сплатити відсотки на одній премії, який був доданий до оригінальної авансом суму кредиту .

Це вже було добре відомо, що ці існуючі пропозиції не є, як і слід було очікувати, від глухої вулиці лихварі наживатися на нужденних, намагаючись зробити ще більше грошей від своїх невдалих обставин. Ці пропозиції від високих берегах вулиці, будівельними товариствами та супермаркетів – ‘. Більше за менший »установ, які можна було б очікувати, були б в змозі запропонувати

Що таке менш відомих про продукти PPI продаються багатьма великими установами, в тому, що в деяких випадках, вони автоматично включають кришки на етапі складання комерційної пропозиції без встановлення того, що позичальник насправді хоче. Which? Нещодавно провели опитування Таємний покупець контактування 20 персональних кредитних послуг з вражаючими результатами. Багато включені PPI, навіть не запитали, багато інших не змогли з’ясувати, чи є політика були придатні і інші як і раніше, не вдалося навіть відправити програмних документів або повністю радять потенційним клієнтам про те, що є і що не поширюється.

Шейн Крейг, доктор медичних наук з Paymentcare сказав, що “особовий борг у Великобританії виросло до небезпечних розмірів, в даний час перевищує трильйон фунтів марки. Середня заборгованості домашніх господарств у Великобританії становить £ 10700 (без урахування іпотеки) відповідно до Бюро консультації громадянина, який мав справу з добре більше одного мільйона нових запитів борги минулого року, припускаючи, що багато людей намагаються зберегти платежів. Біда в тому, традиційні постачальники PPI знають про це і, як видається, молячись на побоюваннях народів, а не пропонувати політику, спрямовану із споживачами потреби на увазі, і вони ‘знову скориставшись людей в борг, часто роблячи відчайдушну ситуацію набагато гірше. Це скандально, що в деяких випадках споживачі були продані політики, що вони дійсно не хочуть, тому що вони дали зрозуміти, що їх кредитна, можливо, не були схвалені без нього. Це неприйнятно, і ми маємо намір переломити тенденцію, я закликаю всіх, хто має Оплата страхового захисту приєднані до кредиту, щоб отримати розцінки для самостійного політика, як вони, безсумнівно, заощадити сотні фунтів протягом терміну їх кредиту. щомісячно виплачується PPI є відмінним продуктом для тих, хто дійсно потребує, особливо якщо врахувати частоту нещасних випадків і хвороб і зростання числа звільнень в межах Великобританії. Ми знаємо, що один розмір не підходить для всіх, і саме тому ми пропонуємо повний спектр кришку опцій, що дозволяють задовольнити потреби наших клієнтів у мінімально можливою ціною.