уникнути дорогих помилок при купівлі медичного страхування 5 поширених помилок, які можуть коштувати вам

Все більше число споживачів раптом опинившись на ринку медичного страхування, але широке розмаїття варіантів, доступних часто призводить до великої плутанини. Небагато людей можуть не погодитися з тим, що відповідне медичне неймовірно необхідним, але багато людей бояться, що вони не зможуть знайти доступний політики. Це дуже важливо, щоб уникнути 5 найпоширеніших помилок при купівлі медичного страхування.

Мабуть, найпоширеніша помилка, що споживачі роблять при пошуку медичного страхування полягає у виборі програми, які не можуть бути прийняті за їх сімейні лікарі. Там немає нічого гірше, ніж при виборі невеликої страхової компанії, а потім виявили, що жоден з місцевих медичних установ або лікарів ніколи навіть не чули про охоплення. Інша помилка, що багато покупців роблять вибирає поліс страхування здоров’я на основі тільки ціна. Є багато факторів, які необхідно враховувати при оцінці конкретної програми, а найнижча ціна насправді може не адекватно виконувати їх прямим призначенням. З іншого боку, найдорожча опція доступна також можуть бути не придатними до конкретних потреб споживача.

Багато споживачів купують те, що вони вірять, щоб бути поліс страхування здоров’я, але потім дізнався, що це дійсно знижка план і не є відповідною заміною страхового покриття. Багато планів знижкою продаються по всій країні і деякі використовують дуже вводить в оману реклами і продажів.

Більшість шукають медичного страхування триматися подалі від організації з підтримки здоров’я (ОПЗ), але правда в тому, що це може бути насправді найбільш підходящий вибір для людини з хронічною хворобою. Багато в ОПЗ мають великі мережі і мають куди менший доплат за умови, що застрахований залишається в межах мережі.

Найдорожча помилка, що багато людей роблять не в змозі вибрати поліс страхування здоров’я, який відповідає їх потребам без надання непотрібного покриття. Багато здорові споживачі, які зазвичай не йдуть до лікаря, може насправді бути кращим обслуговуватися програмою, яка не поширюється на повсякденні турботи. Майор медичної політики забезпечить покриття у разі великої аварії чи катастрофи, але не платить за рецепти або відвідування офісу. У той час як доплат і франшиз може бути значно вище, премії, часто набагато менше, ніж більшість людей думають, це можливо.

Хоча кожна з цих помилок може виявитися дуже дорогим, в іншому випадку, щоб навколо магазину дійсно може бути ще гірше. Багато людей уникнути порівняння торгових просто через брак часу і тому, що процес здається занадто складним, але факт в тому, що це може бути досить безболісно. Є ряд страхових порівняння веб-сайти доступні, що дозволить користувачеві ввести невелику кількість інформації та одразу ж отримаєте декілька цитат і варіантів для розгляду. Пошук кращих охоплення як швидко і легко, і пара хвилин, що для цього треба добре стоїть в пошуках доступного медичного страхування.