уникнути банкрутства або Як уникнути банкрутства

Я не просто борг радник розумним, справедливим однодумців і зрілих людини, який був більше, ніж його власна частка фінансових проблем.

Жодна нормальна людина не хоче оголосити себе банкрутом, але іноді «очищення місця ‘робить, щоб люди могли направляти свої зусилля і думки назад в позитивному шляху, а не відчувати страху і витрачати час на створення оборони про ситуацію, яка представляється неспроможною.

Настільки ж набирає консультації та допомога може допомогти вам згадати фокус і дійсно бачимо, що є спосіб, щоб уникнути оголошення банкрутства і уникнути зустрічі з вами стає банкрутом і того, щоб прийняти на борт наслідків банкрутства на наступний рік або близько того.

Стати банкрутом є свого роду подією, яка може зруйнувати шлюб, ударів або втратити роботу і взагалі просто у вас до самого кінця вашої власної здатності мислити. На корпоративному рівні багато людей може постраждати.

що таке банкрутство?

Я не юридичну освіту, але дасть спрощений погляд на значення банкрутства. Перш ніж ви можете вжити заходів, щоб уникнути банкрутства, то ви, можливо, потрібно зрозуміти обставини, за яких це може статися. Сам термін може застосовуватися до індивідуальних і називатиметься особистого банкрутства чи організації або компанії, і, можливо, називають банкрутство бізнесу або корпоративного банкрутства. Законів чи правил, пов’язаних з будь-яким типом банкрутства сильно відрізнятися в різних країнах світу і по всій держав. Це останнє твердження особливо вірно в США

Якщо компанія або приватна особа не в змозі оплатити свої рахунки або поточні витрати, тобто проблема грошового потоку. Якщо, наприклад, витрат на забезпечення Вашого будинку чи бізнесу становлять $ 5000 на місяць, а дохід за той же період складає $ 4000, то ви не в змозі оплатити всі ваші кредитори (тобто люди, хто ви повинні гроші). Якщо у вас є проблеми грошового потоку, але є деякі види активів, то ви, як правило, далекий від банкрутства. Ви можете, наприклад, мати боржника (хтось, що повинен вам гроші), що у вас виникли проблеми зі збором. У будь-якому випадку ви, ймовірно, потребують допомоги з реструктуризації, що у вас є таке, що ви можете для створення або більше грошей на сьогоднішній день або зменшити вихідний витрат, таких, що ваш дохід покриває витрати перенесені.

Все це звучить просто, чи не так, особливо коли це відбувається з кимось іншим. Іноді констатував очевидне здається трохи безглуздим, але часто, коли біда оточує людину або компанії так званих очевидних просто не можуть бути помічені і аутсайдер, яка зробила твердження саме те, що потрібно. Наприклад, не всі рахунки ті ж, навіть якщо вони належні тепер. Рахунки за товари або послуги, які ви використовували, очевидно, трохи інакше, ніж рахунки за товари або послуги, які ви передбачаєте використовувати. На простому англійській мові це може бути відповідним, щоб спробувати скасувати зобов’язання, які ви зробили, щоб майбутні платежі, ніж сперечатися з постачальниками, які вже представили свої товари або послуги. Іншим суттєвим ціна можливо іпотечне хоча через яких представляє собою частину оплати протягом декількох років і там, можливо сферу перенести.

Якщо у вас є активи з іншого боку ви, може бути, в стані запозичувати проти вас активу або продати частину або весь активу для отримання грошових коштів.

Незалежно від вашого статусу шанси, якщо ви думали про особисті або корпоративних банкрутства, то ви, ймовірно, знадобиться допомога ззовні. Тільки наявність ще одна пара очей подивитися на проблему може допомогти. Якщо ви збираєтеся звернутися за допомогою, то ви б зобов’язані перераховувати ваші доходи і витрати, а свої борги і зобов’язання. Для цього візьміть аркуш паперу або таблицю і просто почати робити список всіх ваших поточних витрат і очікуваних витрат, а потім зробити те ж саме для вашого доходу потім перейти через це знову. Ви, може бути після цього може піти в порівнянні з показниками і розбити на більш дрібні категорії. Приймати заяви ваші останні кілька місяців банк і перевірте, що ви розписані всі у вашій звітності.

Зараз ви знаходитесь в позиції, щоб отримати деякі належної допомоги чи бути про особисте банкрутство або корпоративний питання. Не дозволяйте собі бути штовхнув або залякати, тому що, якщо ви дочитали до цього місця ви можете бути більш гіршого.