уникаючи медичного страхування претензій на відмови групи або приватного медичного страхування, частина 2

На жаль, для оплати медичних послуг в ці дні – будь то стаціонарне лікування, групи або приватного медичного страхування, або міцного медичного призначення – багато в чому схожа на покупку автомобіля: Вам потрібно торгуватися. Якщо ви можете досліджувати і піклуватися про ваші витрати за свій рахунок до операції, це можливо і розумно домовитися з лікарнею і постачальників за нижчою з власної кишені ставкою.

Наприклад, скажімо, ви знаєте, що планові операції на носі, і ви обговорювали це з лікарем і погодилася на побачення. Його офіс вже йде процес оформлення зі страховою компанією, і ви прочитали вашу політику і виявити, що вона не поширюється поза мережею анестезії. Що ви робите? Ви можете зателефонувати в лікарню і запитайте, скільки в мережі анестезіологів вони зазвичай мають на руках в той час, коли ви запланували операції. Якщо ви знаєте, є хороший шанс, людина, яка збирається запропонувати цей сервіс не буде поширюється на політику, це де початку переговорів.

Сьогодні ми повинні домовитися про такі речі, як би важко, що здається в світлі будь-якою проблемою охорони здоров’я. У нас також є наростаючий темп багаторівневої практики білінгу, тому ми можемо стягується нічого, з того, як провайдер Medicaid або Medicare можливо, доведеться заплатити, щоб рівень цін на незастрахованих пацієнтів, які могли б бути значно вище, але так як звинувачення Арен ‘т обов’язково стандартизовані, є багато місця для обговорення. Багато лікарень стягувати незастрахованих осіб набагато більше за послуги, щоб вони могли компенсувати витрати втратив в іншому місці у своїй діяльності. Справа в тому, з одного кінця, що спектру до іншого, є багато кімнати для переговорів. Знання є сила, особливо в цьому сценарії.

Почніть з читання і переварювання вашого здоров’я страхового поліса, будь то група, уряд надав або приватного медичного страхування. Зателефонуйте своєму лікарю і запитайте, що види хірургії витрати пацієнта в цілому очікується до кірки. Вони можуть включати радіології (рентгенівські промені), консультації з поза мережею фахівців (чиї гонорари також договірна), патології, і навіть переливання крові. Потім, починаючи з Департаментом фінансів, подзвонити в лікарню і запитайте їх, які постачальники послуг працюють за межами вашої мережі, і будьте готові до початку переговорів.

Поясніть, що ваша страхова компанія буде охоплювати і що ви можете дозволити собі платити за все інше. Багато лікарень сьогодні зробили свою цінову політику прозорою і, отже, мають ціни, опубліковані на сайті лікарні Web або легко доступні для споживчого прочитання. Майте на увазі, що лікарні пропонують таку практику також гарантуємо тільки ціни на дату друку (або розміщення), все ж, озброївшись цією інформацією, ви можете принаймні отримати приблизне уявлення про ціновому діапазоні ви маєте справу.

За словами одного юриста в штаті Техас Департаменту страхування, ціни не єдине, що ви можете налаштувати. “Ви також можете поговорити з вашим лікарем і подивитися, чи зможе він знайти інших постачальників в лікарні, які не були б поза мережею. Якщо у вас є одна дата операції, але це запланований час не збігається з фізичною присутністю переговорів в мережі провайдерів, але іншим разом робить, ну, ви вибрали б інший час, чи не так? ” Він також сказав, що у пошуках слова, як “допустимий”, “звичайних” і “звичайне” у політиці, тому що ті, які зазвичай сигнал “точки гнучкості”, і ми могли всі використовувати трохи гнучкості зі страховими компаніями та лікарнями .