уникаючи медичного страхування претензій на відмови групи або приватні медичні страхові поліси, частина 1

У ці дні пацієнт повинен проявляти пильність щодо свого власного здоров’я з точки зору дослідження лікування, забезпечення попередньої авторизації, і знаючи, що робити, якщо їх групи або приватного страхування здоров’я заперечує претензії. Зрештою, претензії медичного страхування заперечення це останнє, що ви хочете мати, щоб хвилюватися про в середині кризи охорони здоров’я. Відхилив вимогу відчуває, як ніж у спину поміщені туди самій компанії, яка, як передбачається, поглядаючи тому. На щастя, деякі стверджують, відмови можна легко уникнути.

За словами одного юриста в штаті Техас Департаменту страхування “, найбільш поширена підстави для вимоги відмови в індустрії медичного страхування є те, що процедура підготовки, або фармацевтичну не поширюється на політику. Отже, самий простий і самий важливий спосіб , щоб уникнути претензій заперечення прочитати найостанніші і включно версію твій поліс страхування здоров’я і отримати уявлення про речі, які описані, і ті, які такими не є. ” Це відмінна відправна точка. Переконайтеся, що ваша політика є найбільш сучасним. В останні кілька років більшість полісів змінилися поставити велику фінансове навантаження на пацієнтів охоплені.

Це також гарна ідея, щоб звернутися до медичного страхування провайдером і попросіть його поговорити з людиною, яка спеціалізується в галузі лікування ви отримуєте. Зрештою, він чи вона, можливо, той самий чоловік, розгляд вашої заяви, так що не соромтеся задати конкретні запитання про те, що може або не може підпадати під вашу конкретну політику. На майбутнє, запишіть його або її ім’я і номер телефону на початку розмови. Тримайте докладні записи про те, що відбувається на кожному етапі шляху, і зберігати всі пов’язані документи, навіть якщо ви впевнені в тому, що це відношення. Включіть у свій Примітки:

* Коли необхідне лікування попередньої авторизації був запит і отримав, і з ким
* Дата лікування
* Що обговорювали з лікарем, які заходи були прийняті, і які наступні будуть зобов’язані

На жаль, помилки часто зустрічаються в обробці претензій. Розглянемо дослідження 2002 за рахунок медичного страхування Америці Плани, яка повідомила, що 14 відсотків заявлених вимог страхових компаній відмовляють. Те ж дослідження показало, що один з кожних семи претензії повинні були бути представлені знову і знову оброблений через помилки в первинних вимог, дорогий процес для всіх учасників.

Інші речі, які ви могли б розглянути включають в себе:

* Науково-дослідний закони своєї держави щодо того, що повинні бути відображені в претензії, і те, що закон вважає “свавілля”. Це вплине на визначення страхової компанії «медичної необхідності» і оплачуваних потреб.

* Переконайтеся, що ваш постачальник страхування і кабінет лікаря були в контакті один з одним, і що всі необхідні документи були передані від одного до іншого.

* Якщо ваш покриття повністю або частково оплачуються Вашої компанії, переконайтеся, що ви зберігаєте ваші відділу людських ресурсів повністю інформований про ситуацію так, що вони можуть допомогти з будь-якими документами, які можуть виникнути, що ви не можете управляти.