уникати поганих практик страхування віри

Недобросовісна практика страхування віри трапляються хоча вони не так часто, як думають деякі. Після прочитання інформації в WWW (крапка) травми-приході гід (точка) ком, ви повинні мати можливість представити свою справу з достатнім професіоналізмом, що страховий регулятор не буде намагатися будь-яким трюкам. У разі, якщо вони це зроблять, ось деякі недобросовісні страхові претензії практики ви повинні подивитися і навчитися працювати.

Перша погана практика страхування віри говорить вам, що ви занадто довго чекали у файл. Це відбудеться тільки, якщо ви дійсно розтягується речі до подачі. Правда, до тих пір, як ви протягом строку позовної давності, є небагато, що вони можуть робити те, що ви чекали. Якби була велика затримка в обробці вашої заяви, що це їх робота, щоб довести судді, що очікування було занадто довгим. Майже в кожному випадку вони не будуть в змозі зробити цю палицю.

Інша поширена погана практика страхування віра регулятор кажу вам, щоб розрахуватися з іншого страхової компанії (якщо він є). Це не ваша робота. До однієї із страхових компаній, ви маєте справу з не вкажуть, що вони будуть виступати в якості первинного страховика, ви маєте справу з однаково. Якщо вони спробують це, ввічливо пояснити, що вони повинні працювати, хто збирається виступати в якості первинного Amoungst себе.

Є також регулятори, які намагаються стверджувати, що ваші витрати не зі своєї кишені, тому вони не повинні платити. Це абсолютно не відповідає дійсності. Навіть якщо ваші збитки були вкриті власного страхування, у тебе ще є право шукати врегулювання в претензій третіх сторін. Правила суброгації залишилися колишніми, однак, що між вами і вашим власним страховиком. Єдиний раз, коли ви не можете балотуватися на третій врегулювання партії, коли ви підписали далеко, що право на ваш страховик (читати вашу політику ретельно).

Просте речення поганий практики страхування віри претензії часто може зробити регулятор на це увагу. Це не значить, ви повинні приїхати прямо і сказати щось на зразок цього. Ви все ще хочете, щоб ці люди люблять і поважають вас, в іншому випадку вони можуть зробити ваше життя досить складно. Намагайтеся рухатися мимо всього. Якщо вони будуть продовжувати діяти недобросовісно попросити говорити своєму керівникові або прийняти ваш ставиться до вашої Держдепартаменті.

Іноді фактичне кисті переговори по поганій практики страхування віри. Це не стосується випадків, коли ви просто не можу погодитися. Це недобросовісно, ​​коли регулятор не дає вам підстави відстоювати свої низька пропозиція.

Якщо вони не можуть дати вам причин, або ви думаєте, їх причини продовжувати несправедливо, ви можете вжити таких заходів:

Написати листа регулятора та їх керівник, радячи їм, що ви вірите, що вони використовують погані практики страхування віри. Увімкніть заяву, що з Вами зв’яжеться співробітник Державного департаменту страхування, якщо питання не змінюються. Тоді будьте готові йти до кінця і фактично зв’язатись з державним департаментом. Якщо вони будуть продовжувати працювати проти вас, ви будете мати можливість зв’язатися з адвокатом і пройти з подачі позову.