ультра звуковий технології, щоб довести, невидимі травми шийного відділу хребта

Минуло чотири роки з моменту Ноттінгемського університету оголосили досліджень, які потенційно можуть виявитися деякі типи хлистовою травми були фізичні. Whiplash, також відомий як розтягнення зв’язок шиї, є спірною травми, яка часто потерпає від водіїв або пасажирів у дорожньо-транспортних пригод і, як правило, травми шиї. Травма вважається незначною і ближнього проблема, яку найкраще лікувати постільний режим, знеболюючі та релаксації, але з року він був вперше пишуть в американських медичних журналів, реальних біологічних фактів про випуск ухилилися медичного розуміння.

Вчені з Ноттінгемського університету вирішив зайнятися загадкових травм. В даний час пацієнти, які страждають від хлистовою видно лікарем, а потім у них є спинний екс-променів, щоб гарантувати, що цей стан не є більш серйозним. Однак, ці методи тільки виділити пошкодження кісток і не може показати лікарю хворобливих м’язів або сухожиль.

За інформацією з сайту Ноттінгемського університету: “У майбутньому, ультразвук може бути використаний для надійної оцінки ступеня травми шийного відділу хребта, що значно прискорює діагностику і лікування цього хворобливого стану”, і довге очікування якої люди повинні миритися з зазнавши шкоди, з тим, щоб отримати діагноз може бути істотно скорочений.

Університету кажуть, що: “Whiplash виявляється більше, ніж просто біль в шиї, але і б’є по кишені – в одній тільки Великобританії ці травми вартістю 3,1 мільярда фунтів стерлінгів щороку, причому 20 відсотків усіх автострахування претензій, пов’язаних хлистовою . “Додаткові дослідження ще необхідно провести, але ультразвук може бути ключем до розгадки таємниці шийного відділу хребта.

Споживчі доповіді, опублікованої в США в минулому році сказав, що багато автомобілів не захищають від травм шийного відділу хребта і що більше могло дійсно бути зроблено для захисту здоров’я водіїв. Згідно статті, опублікованій на споживчі reports.org жіночий художній керівник останнім часом страждав від травми і досі відчуває біль. “У жовтні 2006 року Солсбері, 39, арт-директор, їхав по сільській дорозі в місті Стемфорд, штат Коннектикут, коли вона зупинила її 2002 Subaru Legacy Wagon для робітників, які перекрили одну смугу. Водій за нею, однак, не зупинило.

“Я відчув, як щось поп в моїй шиї”, Солсбері згадує. “Моя голова відкинулася назад, а потім вперед, коли я відскочив від спинки сидіння. Моє плече ремінь зношений насправді. “Рентген показав, у неї був перелом частини двох хребців і розірвав зв’язки. “Мій лікар сказав мені, що кістки заживають самі по собі, але, що я, ймовірно, розвивається артрит там. Тепер, через сім місяців, я отримую болісні головні болі щоразу, коли він збирається дощ “.

Солсбері не самотній. За даними Страхового інституту дорожньої безпеки (IIHS), який фінансується за рахунок автостраховиків, приблизно 2000000 претензії хлистовою подаються щороку. За оцінками, 200 000 з них є досить серйозними, щоб викликати довгострокові проблеми зі здоров’ям. Високі люди найбільш сприйнятливі, медичні експерти. “Відкриваючи більше про характер ушкодження шийного відділу хребта має важливе значення для розробки нових методів лікування для хворих, як Ліза Солсбері. У її випадку Рентген показав, що кістки були зламані, але у випадках, коли збитки більш ніж пов’язано плоттю кістки пов’язані мало що можна зробити, щоб оцінити ступінь пошкодження, що в даний час. Сподіваюся, ультра-звуку теж грають ключову роль в діагностиці та лікуванні цієї загальної проблеми.