угонів – як захистити свій автомобіль

Це займе крадіжки 30 секунд, щоб увірватися у Ваш автомобіль. Так що подумайте перш ніж іти в молі, а взяти всі свої цінності і поклав у багажник. Не залишайте в літаку сайту потрібно секунд, щоб видалити елементи у вашому багажнику.

Авто крадіжки, як правило, злочини тільки й чекають, щоб це відбулося. Зрештою, є багато машин там, і багато з них дуже схожі. Theft Auto, знаходиться на підйомі. Злодії не тільки викрадають машини, але вони також увірватися в замкнених автомобілях і красти речі. Злодії також було вигідно продавати дорогі обладнання та аксесуарів від вашого автомобіля, такі як батареї, стереосистеми, подушки безпеки.

Злодії не хочуть ніякої уваги закликав їх діяльності. Хоча багато хто з нас ігнорують звукові сигнали і сирени тривоги, багато людей все одно буде виглядати, коли вони чують сигнал тривоги. Злодії можуть використовувати пристрій під назвою Slim Jim, щоб розблокувати ваш автомобіль. Злодіїв приваблюють ці види товарів, тому що вони маленькі, так легко вкрасти. Все, що ви робите не зробить його легким для середнього злодія ввести свій автомобіль, переконайтеся, що всі двері надійно замкнені, і всі вікна повністю закритися, навіть найменший розрив може дозволити людині, щоб вставити інструмент і відкрити своє вікно .

Рульове колесо блокується, як клубу або WRAP поміщається на ваш кермо і обмежують обертання колеса. Вони надають фізичним та візуальним стримуючим фактором для аматорських і напівпрофесійних професійних злодіїв. Рульове колесо блокується, вбивство запалювання вимикачі, пристрої стеження, і паливний насос вбити перемикачів може допомогти утримати злодіїв.

Кілька товару на ринку сьогодні дозволяє поліції, щоб знайти автомобіль після інциденту, і повернути його до вас. Lo-Jack є досить маленьким, щоб бути приховані в стількох місцях, протягом Вашого автомобіля. Інші послуги використовувати короткий, видима антена, яка, як легко бачити і можуть бути перервані викрадачів. Коли ви попередити поліцію, що ви стали жертвою викрадення автомобіля, Lo-Jack трансивер посилає сигнал про те, що поліція може використовувати для відстеження та відновлення авто.

Злодії вже спійманий на плівку камерами безпеки і новини екіпажів, так і технології, такі як IP-відео може допомогти безпекою крадіжок, як вони відбуваються, зупиняючи проблем в зародку.

Залишивши запасний ключ під задню шину тільки запрошує проблем. Залишити більший розрив між вами і попереду автомобіля, щоб забезпечити вашу зниження зору і часу реакції.

Сигналізації: Після декількох років помилкові тривоги, люди перестали звертати увагу на сигнали тривоги. Там немає статистичних доказів того, що вони зменшують Theft Auto.

Охоронні системи: ці системи містять пристрій, який активує сирену, світло, або рогу, якщо автомобіль підроблені. Розглянемо резервне джерело живлення для звукового сигналу, як професіонали могли вимкнути будильник, якщо вони отримують до джерела живлення.

У той час як сигналізація в більшості сучасних автомобілів, і ми дійсно не звертають на це увагу наступного разу автомобіль спрацьовуванні будильника кинемо швидкий погляд і якщо ви відчуваєте, що хтось порушує в машину просто залишитися осторонь і викликати поліцію на вашому стільниковий телефон вони будуть перевірити його.