уберегтися від афери медичних страхових компаній в Каліфорнії

З такою великою кількістю страхових шахраїв розгортаються в державі, довіра медичних страхових компаній в Каліфорнії потрапив під хмари. І з державними органами просять мешканців бути обережними про вибір носія вони, вона стала надзвичайно важливо, що каліфорнійці зробити через повне дослідження фону, перш ніж зосередитися на компанії.

Мова йде не тільки про премії та медичних послуг. Йдеться також про медичної страхової компанії та її потенціал послуг для вас як споживача. Є деякі питання, які ви повинні запитати про компанію медичного страхування, щоб обчислити їх положення в каліфорнійському страхового ринку.
Нижче наведені питання, відповіді на які вам потрібно шукати.

1 – компанія медичного страхування фінансово стабільною?
2 – це його гнучким, коли справа доходить до консалтингових лікарям та іншим постачальникам послуг охорони здоров’я?
3 – Що таке репутація лікарів, які є частиною мережі, що надаються компанією?
4 – Як швидко компанія відповідає на Ваші інтереси та потреби?

Якщо ви отримаєте вичерпні відповіді на всі ці питання, то ваш наступний крок буде полягати в оцінці довіри до компанії. Існують певні критерії, на підставі яких ви можете перевірити перспективного постачальника медичного страхування в Каліфорнії.

– Фінансовий рейтинг: Є багато компаній, як AM Найкраще, що перевізники страхових тарифів залежно від їх фінансового положення. Рейтинг складений на основі фінансової стійкості компанії та її здатність виконувати свої фінансові зобов’язання по відношенню до своїх споживачів.

– Мережа лікарів: Американська медична асоціація, що містить основні відомості про кожного постачальника медичні послуги в Каліфорнії. Побіжний погляд дасть вам загальне уявлення про якість мережі, що надаються компанією.

– Обслуговування клієнтів: Як компанія ставиться до своїх потенційним клієнтом є великим показником того, як вона буде ставитися до нього, коли він насправді купив план медичного страхування від них. Вашого взаємодії з компанією медичного страхування є єдиним інформацію з перших рук у вас про це, і тому носій, який має хороший сервіс обслуговування клієнт має можливість справити враження на потенційного споживача.

– Незалежні рейтинги: Крім фінансових рейтингів, є й інші незалежні рейтинги, а, як Національний комітет із забезпечення якості та інші рейтинги споживчих Такий рівень здоров’я страхових компаній, що працюють в штаті Флорида. Ці рейтинги доступні в Інтернеті і можуть бути легко доступний. Ці рейтинги додати більше ваги рейтинг фінансової страховика.

Крім робити перевірку на страховика, один, як споживач, може приймати такі інші запобіжні заходи для захисту себе від афери компанії і підроблені плани:

1 – Якщо це звучить занадто добре, щоб бути правдою, то, цілком ймовірно це. Довіряйте своєму кишки.
2 – видивляються підозрілих і незвичайних ознак того, що може бути пов’язано з підприємством
3 – Запитайте у компанії, щоб показати вам ліцензію, надану компанією. Перевірте вимоги та ліцензії уряду порталу
4 – Не поспішайте. Не поспішайте і не підписуйте пунктирною лінії, якщо ви не абсолютно впевнені в компанії.
5 – порівнювати не тільки ціни, але покриття, а також. Виїзд департаменту Каліфорнії страхування для будь-яких скарг на конкретну компанію.
6 – прочитати політику ретельно і переконайтеся, що ви не пропустите ні положення передбачало в дрібному шрифті.

Каліфорнії бачив недавній сплеск афера медичних страхових компаній і плани повідомленням доступність закону. З попиту на медичні плани все готово, щоб рости в найближчі роки, Scamsters побачити цей період є прекрасна можливість грошові кошти на. Жителі Каліфорнії потрібно, щоб охороняти себе від таких компаній, що гарантує їх здоров’я і гроші знаходяться в надійних руках.