ті, які володіють автомобілем, то ви напевне вимагають автострахування

Якщо у вас є автомобіль, то ви повинні мати автострахування. Власники автомобілів зобов’язані підтримувати автострахування. Ця вимога не лише для власників американських автомобілів, але є універсальним, використовуються в більшості країн у світі. Але в такі часи, багато людей мають підстави турбуватися, що обов’язкові покупки, як це тільки зростає в ціні. Тому, поки ви не можете пропустити на страхуванні повністю, ви б, швидше за все, хотів би знайти способи скоротити на ціну його, якщо це можливо, або іншим чином отримати великий обхват за доступною ціною.

Ви знайдете кілька методів для досягнення цієї мети.

Інтернет є прекрасним інструментом для придбання котирування легко з кількома підприємствами страхування, так використовуйте його. Отримати широкий спектр цитати з різних компаній в Інтернеті, і навіть від брокерів, і у вас буде відмінна ідея того, що ринок виглядає і як варіанти стек проти будь-якої іншої.

Важливо пам’ятати, що найдешевші не завжди правильний. Численні питання повинні розглядатися при пошуку страхування. Чи знайомі Ви з бізнесом? Чи є компанія фінансово стабільною, особливо якщо це незнайомий бізнес? Крім того, ви можете бути про їх здатності платити страхового відшкодування у разі аварії, або навіть якщо вони витривалості, щоб залишитися в бізнесі протягом будь-якого періоду часу? По суті ви повинні вивчити компанію, особливо незнайомих 1, до робити компанії з ними. На жаль, ви знайдете деякі корумповані бізнесу страхування в компанії.

Найпростіший і найменш дорогий зазвичай, вид покриття, як правило, фундаментальних страхування відповідальності, яка охоплює ваша відповідальність за травми людей або пошкодження майна в разі аварії. Більшість держав та країн тільки юридично потрібно це саме основне покриття. Так що має сенс враховувати, який тип грошей буде потрібно, щоб застрахувати автомобіль, коли ви думаєте про покупку нового 1. Автомобіль, який виглядає добре для вашої страхової компанії може бути набагато краще, ніж 1, який добре виглядає для вас особисто!

Крім того, авто страхові компанії також відстежувати типи автомобілів, які найчастіше піддаються злодіїв. Ви, швидше за все, хочуть базове розуміння цього списку себе. Хоча мінімальний страховий ризик, не страхують занадто багато, або. Це не має значення, скільки ви платите за висвітлення в порівнянні з фактичним вартість автомобіля, в кінці кінців.

Використовуйте в якості орієнтира вартості автомобіля. Вартість на багато менше, ніж пару тисяч не повинні покриватися за рахунок розуміння і зіткнення. Якщо автомобіль старше 12 років, ви можете зберігати грошові кошти, отримуючи основну страхування цивільної відповідальності. Доданої вартості комплексних зазвичай не варто.

Високу франшизу (Європейський термін “зайвих”) може бути мудрим вибором в деяких випадках. Частиною вашого твердження, що ви заплатити набагато вище, так що ціна вашого покриття значно нижче. Отримання автомобіля з великим пробігом з допомагає. Так робить, замість очевидно, зберігаючи записи водіння бездоганно чистими. Найвищий страховий тариф для одного чоловіка у віці до 25, у них найвища ймовірність того, що в аварії. Про єдиною технікою тут було б придбати хороший розумний седан, одружитися і чекати, поки ви не більше 26.

Нарешті, ви знайдете інші дії, які є сприятливими для зниження ризиків пред’явлення претензій і витрат на страхування. Винагородити власників бізнесу для ініціативи, як протиугінні пристрої і взявши курс на підвищення кваліфікації водія. Ці дії вважаються попереджувальні заходи і може призвести до зниження страхових внесків.