трьох основних розділів вашої політики автомобільного страхування

Багато людей відносяться до їх страхового ID карту як їх політику страхування автомобілів. Крім того, інші люди вважають, що їх політика декларації Page є реальної політики. У цих двох випадках і багато інших прикладів, де люди можуть містити посилання на деякі документи своїх договорів страхування, слова вони використовують, є помилковим.

Політика Страхування автомобіля описує колекцію записів, гідів і роздруківок, які Огляд версій покриттів застрахована особа, терміни умовах освітлення, виключення (або виключення), і будь-які додаткові вершників.

Страхування ідентифікації (ID) карт: Це документ, який використовується в якості юридичної докази страхового покриття на конкретному авто. ID карти Страхування це не політика. Справа в посвідчення особи є подання до правоохоронних органів в якості юридичної докази страхуванні відповідальності на конкретному транспортному засобі ID карти повинні бути вказані ефективні та терміни придатності, разом з VIN транспортного засобу. Вам не потрібно, щоб всі імена операторів, перерахованих на ID картки для посвідчення особи, щоб бути непошкодженими. Крім того, ID картки не повинен вказувати, якщо політика має додаткові покриття, такі як повне охоплення.

Політичну декларацію СТОРІНКИ: Це одне або 2 сторінки документів, які перераховані деякі елементи, такі як:

(1) Страхування іноземної юридичної та його адреса,
(2) Назва та адреса агента,
(3) Застрахований Назва та адреса
(4) ефективність і терміни придатності і час,
(5) критих вагонах,
(6) Вид страхового захисту, і
(7) Межі відповідальності

Знову ж, ваша заява сторінці, не ваша політика, але є його частиною.

Серед найбільш важливих пунктів в політиці декларація типу і меж зони. У штаті Іллінойс, є певні мінімальні покриття і мінімальний межі, які повинні бути дотримані. Нижче наведені покриття ви можете знайти на страховий поліс авто Іллінойс:

мінімальні обов’язкові покриттів
-Тілесні ушкодження відповідальністю. Це покриття поставляється з мінімальною межею $ 20 000 на людину, $ 40000 в аварії.
B-майнової шкоди: Ще один обов’язковий охоплення в штаті Іллінойс з мінімальним межах $ 15 000 за авто.
C-незастрахованих автомобілістів Тілесні ушкодження: Також обов’язковим в Іллінойсі і забезпечує страховий захист тілесних ушкоджень застрахованої особи у випадку, якщо застрахований постраждав від когось, хто на законних незастрахованих. Найменша кількість покриття в Іллінойсі становить $ 20 000 на людину, $ 40000 в аварії.

додаткового покриття
Underinsured Автомобіліст травму. Додаткове освітлення в штаті Іллінойс, але повинен бути запропонований у випадках, коли страхування відповідальності була написана в більш ніж мінімальні межі. У цьому випадку клієнт може відмовитися від цього покриття, але в письмовому вигляді.
Незастрахованих збитку Автомобіліст: Якщо автомобіль вражає той, хто юридично застраховані, це покриття буде удар і виправити машину. Це покриття є недорогим і не має необхідності, якщо ви купуєте всеосяжного і зіткнення.
Медичні платежі іншим. Це покриття забезпечує для медичних і похоронних витрат застрахованих осіб у разі, якщо вони залучені в автомобільну аварію. Охоплення сума варіюється від нуля до $ 5000 з нестандартним авто страховиків, і пропонують до $ 25 000 з певними переважними авто страхові компанії.
Особиста захисту травми: Додатково в Іллінойсі, але є обов’язковим у державах, які не випливають ніякої системи винної відповідальності. Він передбачає виплати на поховання та медичні витрати до межі політики в будь-якому випадку аварії автомобіля пов’язані між собою, незалежно від вини (за аналогією з медичним оплати.)
Comp і зіткнень: Хоча він є необов’язковим, цей транспортний засіб необхідно, якщо у вас є кредит на застрахований транспортний засіб. Воно забезпечує захист у разі втрати вашого автомобіля через аварію, крадіжки, пошкодження водою, вогнем і т.д.
Буксирування: Забезпечує рахунок тягачем у разі, якщо ваш автомобіль потрапив у непокритий збиток (технічне обслуговування пов’язаних з цим проблем немає покриті збитки.)
Прокат: надає обмежені суми платежу (тобто $ 25 на день) протягом заміну транспорту, протягом певної кількості днів (тобто 20 днів) у разі, якщо ви страждаєте непокритий збиток на вашому авто.
Спеціальний репортаж обладнання: Додаткове в штаті Іллінойс. Вона забезпечує покриття для додаткового доповнення, які ви поклали в транспортних засобах (перетворення, колісні диски, телевізори і т.д.)
GAP страхування: Додатково в штаті Іллінойс. Вона забезпечує платежі за різницею того, що компанія платить і суму заборгованості за кредитом на автомобіль (щілини) у разі повної загибелі.

Терміни та умови: У цьому розділі перераховані визначення і положення вашої політики, ваші обов’язки і відповідальність і обов’язки та відповідальність страхової компанії. Це одна з найбільш важливих частин, які вам необхідно прочитати для того, щоб отримати краще використання вашої політики.

ПОЛІТИКА Винятки: Ця частина буде список речей, і випадки, коли не буде ніяких зобов’язань, вашої політики. Читаючи цей аспект дуже добре допоможе вам утриматися від великої кількості страждань при подачі позову в майбутньому.