труднощі отримання туристичної страховки, якщо страждає від хвороби

Страховики розрізняються за свою готовність включити до вже існуючих умов у своїй політиці. Молодих християн, з А.А., каже: “Ви не можете виключити тільки одне захворювання, ні хвороб вишні забрати вас оголосити. Опція вам дають це мати кришки за ціною, або не мати їх покритими.

А.А. оцінки кожного окремого медичного стану на своїх умовах і ціною їх політику відповідно, якщо умова вважається занадто багато невідомого кількості, то клієнт називають фахівцем страховика. Цей процес також супроводжується в Сага, де широкий спектр захворювань покриті, в тому числі раку, якщо клієнт був у стані ремісії протягом п’яти років. Бредфорд і Бінглі потрібно більше інформації, заснованої не тільки на віці захворювань, але і призначення.

По страхуванню сайту Dogtag вже існуючі медичні умови класифікується як: “Будь-яке минулих або поточних медичної чи психологічної хвороби, захворювання, стану, травми або симптом, який призвів до появи симптомів або для яких будь-якій формі звернення або приписані ліки, медичні консультації, розслідування або follow-up/check-up був зобов’язаний або отримані протягом 2-х років до початку покриття в рамках цієї політики та / або перед будь-якою поїздкою. Також включаються будь серцево-судинної або кровоносної умов, таких як удари або аневризм.

Туристична страховка певних умовах є більш чутливим, ніж інші. Macmillan раку підтримки і Королівський банк Шотландії почали їх відновлена, але не покривається кампанії минулого літа і борються безперервну боротьбу проти того, що вони бачать, як дискримінація щодо онкологічних хворих. Макміллан стверджує, що непомірні суми, що колишній страждають на рак в даний час стягується витрат на страхування знаходиться поза всяких пропорцій ризик того, що вони представляють страховика.

Голова Macmillan раку підтримки у кампанії Аїша Овусу-Барнабі каже: «Все більше людей прожити довге і активне життя після раку, і саме тому Macmillan закликає галузь страхування подорожей знову звернути увагу на ризик, пов’язаний з людей, що страждають від раку і поліпшити угоди, пропоновані на них. “Дослідження, проведені благодійні Cancerbackup створює резервні копії скарг Macmillan, заявивши, що в той час як 70% ракових хворих дали відбій подорожувати на своїх лікарів премій запропонували, були настільки високі, що кожен десятий з них скасували своє свято і один з двадцяти виїхав за кордон, але без кришки.

Тим не менш, прес-секретар Norwich Union стверджує, що витрати, пов’язані з використанням санітарної авіації для невідкладної медичної допомоги може скласти до £ 25,000; фігура навряд чи відображає типову вартість туристичної страховки, яка входить до менш ніж 100 £.

Існують страхові компанії, там, які спеціалізуються на дорожній чохол для ракових хворих, таких як рак і застрахувати Безкоштовний дусі політики PJ Хеймана. Перевищення як і раніше вище, ніж на політику «здорової» мандрівників, але далеко не так, як крайня сума, яку багато основні страховики будуть стягувати.