три способи, щоб знайти кращу якість на Medicare доповненню планів страхування

Ви збиті з пантелику масив Medicare Advantage планів і страхування Medicare доповненню? Ось три способи, щоб прорватися через жаргон і зробити його більш простим, щоб отримати кращу цінність і кращий захист від прогалин в охопленні програми Medicare. По-перше, давайте поглянемо на те, що ви ризикуєте, спираючись виключно на Medicare.

хто потребує Медігеп страхування?

Перед Medicare покриває стаціонарній лікарні, ви повинні відповідати його частини франшизи, яка вже більше $ 1000. Так що франшиза не стягується щорічно, ви могли б зустрітися з ним частіше одного разу на рік. Це пов’язано з пільгового періоду, який починається, коли ви входите в лікарню або кваліфікованого медичного сестринського догляду. Перевага період закінчується, коли була перерва в 60 днів поспіль, так як ви були звільнені з лікарні або для престарілих та інвалідів.

Сказати, що ви були вдома протягом близько трьох місяців (90 днів), коли вам потрібно стаціонарне лікування знову. Не має значення чи є це для таких же умовах чи ні, тому що ви були б у новий період вигоди. Це викликає інше франшиза вам доведеться зустрітися до Medicare допоможе оплатити лікарняні рахунки.

Medicare також має річний франшизи на послуги лікарів та інших позалікарняних провайдерів, але це частина У франшиза становить лише $ 155 на рік в цей час. Після того як ви зустрілися, що франшиза, Medicare буде покрити ваші рахунки лікаря? Це платить 80 відсотків від заздалегідь певної кількості. Незалежно від того, що ваші звинувачення лікареві, Medicare встановлює свій власний межа на послуги.

У деяких інших ситуаціях, ви могли б знайти себе без допомоги Medicare, теж. Наприклад, вона не поширюється на невідкладну медичну допомогу, коли ви у відпустці за межами США Якщо вам потрібні розширені госпіталізації, може перевищувати 100 відсотків охоплення програми Medicare протягом перших 60 днів. Після цього, ви може бути виставлений рахунок за сотні доларів.

яка різниця в Medicare Advantage і плани Medicare доповненню?

Розуміння різниці може допомогти вам знайти найкраще значення серед планів, які захистять вас від отвори в Medicare. Плани Medicare Advantage призначені для заміни Original Medicare. Як Medicare доповненню планів, вони з приватних страхових компаній. Це єдина схожість між перевагу і доповненню планів, однако. У той час як плани Переваги замінити Original Medicare (і пропонують додаткові переваги), Medicare БАД працювати з Medicare для покриття витрат, що виключає Medicare.

Плани Medicare Advantage отримали державні субсидії, які допомогли зберегти премії низьким. Це скоро зміниться. Тому що уряд приділяє набагато більше для планів Переваги, ніж для Original Medicare, це зменшення субсидій на користь планів, які працюють погано. Без цих субсидій, високі ціни, як очікується, рости швидкими темпами. Це робить Medigap планує більш безпечна ставка для зберігання ваших премій низькою протягом тривалого часу.

може премія стратегії ціноутворення передбачити, що Медігеп план буде коштувати?

Другий спосіб ви можете знайти найкраще значення серед цих планів, щоб зрозуміти, як передбачити, що ваші премії буде коштувати з плином часу. Не забудьте запитати, чи є план досягнутого віку політика, питання політики віком або політичної спільноти оцінили. На досягнутих планах віку, ваші премії буде збільшуватися в міру вашого віку робить. Як ви можете підозрювати, видає вік плани засновані на ваш вік на момент подачі заяви. Ця політика не автоматично збільшувати високі ціни в міру збільшення віку.

На відміну від спільноти рейтингом плани не залежать від віку. Ці плани в залежності від місця розташування і витрат на охорону здоров’я в цьому районі. Все в тому ж географічному районі стягується те ж саме. З часом, ці плани можуть бути кращий спосіб зберегти низькими преміями, але плани випуску віку наблизитися до себе. Досягнутий плани віку зазвичай пропонують більш низькі ставки на початку, але це зазвичай компенсується вищими цінами, які Ви побачите в наступні роки.

як можна зберегти ваші тимчасові Медігеп страхових премій низько?

Більшість медичних страхових компаній мають медичних андеррайтингу, щоб оцінити, наскільки ймовірно, що ви несете рахунків охорони здоров’я. Чим більше ризик, тим вищі ваші премії. Медігеп страхування зазвичай приймають такий підхід теж, за винятком спеціального періоду, який триває всього шість місяців.

При подачі заяви на будь-який план Медігеп Медігеп під час відкритої реєстрації, ваше здоров’я не може бути розглянуто. Це особливий період починається в перший день місяця, в якому, принаймні 65 і вступив до Medicare Part B. Це частина, яка покриває Medicare позалікарняних послуг і має щомісячний внесок. Відкритий набір зазвичай триває протягом шести місяців, але деякі держави можуть мати додаткові періоди, які включають людей, які молодше 65 років.

Під час відкритої реєстрації, ваше право купити Медігеп страхування гарантується. Страхові компанії не можуть відмовити у страхуванні Вас, грунтуючись на вашому здоров’ї. Вони навіть не можуть стягувати плату вище, ніж звичайні ставки або межа покриття для будь-яких вже існуючих умов. Цей третій спосіб отримати краще значення в Medicare добавки може захистити вас від тисячі доларів на медичні рахунки.

Використовуйте ці три способи, щоб розібратися в багато планів, які працюють з Medicare. Ви будете економити на обох страхових премій та медичних рахунків. , Які можуть захистити ваше здоров’я і ваші пенсійні заощадження.