три способи отримання найдешевших страхування автомобіля

Там нікого більше заспокійливу в цій невизначеною життя, ніж не забезпечена. Щоб для тихого життя, ви повинні мати забезпечених нерухомістю або забезпеченого автомобіля. Інші люди, з іншого боку, не хочуть бути забезпечено на всіх. Вони тільки застрахуватися, коли аварія вже є.

Думаю, що навпаки. Справа не в тобі, які залучені в аварії, але у вас є зацікавлені інших. Несправних згортає принесли хаос на чужому автомобілі, наприклад. У вас немає заощаджень для подібних обставинах. Тепер, що ви будете робити?

Володіння страхування автомобіля є безпрограшним рішенням як для жертви і злочинця. Не відчувають себе під загрозою за ціною вона може понести. Дозвольте мені дати вам три способи, як джерело найдешевших ще кращих страхування автомобіля.

Повернутися до основних: У тлі досліджень

Ви ніколи не будете йти на війну, без зброї і броні. Те ж, що, коли ви купуєте за страхування автомобіля. Подивіться спочатку на численні місця, де вони дають кращі пропозиції за цінами і страхового покриття, що йде з ним.

Також розширити свої дослідження, щоб як більш широкі вибори можливі. Щоб дізнатися про закони, що стосуються страхування автомобіля в різних штатах, подорожувати на різних сайтах дилерів страхування автомобіля. Після того як ви докладно свій вибір бази, ви зараз готова зняти для більш ретельного вибору.

Порівняйте ціни і відмінність страхування

У середньому вартість страхування автомобілів на початку 2011 року склала $ 1844 на рік. Але подальше змінюється на негайне такі фактори, як місце розташування, модель автомобіля, як часто Ви водите автомобіль і скільки автомобілів ви насправді власні.

З точки зору розташування, тим частіше ви їдете по дорозі з інтенсивним рухом, тим більше страхування вам доведеться платити як нещасні випадки схильні в ці райони. Це виступи підготувати як ймовірні жертви і винуватця і травм відповідальності вони можуть завдати один на одного повинно відбуваються нещасні випадки.

У відповідності з моделлю, тим більше функцій безпеки включені в ваш автомобіль частин, тим менше страховий ви можете заплатити. Наприклад, ваш автомобіль має подушки безпеки і антиблокувальну перерв, він економить вам гроші за просту випадковість які він може понести, якщо ви їх не мають.

Звичайно, слід, що, коли ви їдете регулярно і мають більше автомобілів, ніж один. Ви повинні бути більш застрахованих, як ви знову і знову на дорозі найближчі схильні до нещасних випадків. Якщо вони розбили теж, ви повинні мати кошти на ремонт. Сьогодні, діапазон вартість обслуговування і ремонту одного автомобіля один з доступною для шикарних моделей вартістю від $ 3000 до $ 10 000 високий. З цією дорогою оплати на ремонт один, вибравши найдешевших ще кращий страхування повинне бути пріоритетом.

Порівняйте і охоплення відмінність страхування

Які поліцейські влади Оформити замовлення щодо страхування можливостями, коли вони мають зустрічі з аварії випадках потужність винуватця виплатити жертві завдану їй шкоду. Травми можуть далі поранення працювати протягом декількох днів або, може бути, що ніколи не чому з страхування, щоб компенсувати ці складні пошкодження повинно бути зроблено, щоб запобігти судові санкції.

Стільки, скільки ми хочемо бути захищені самі, давайте також використовувати запобіжні заходи, щоб не зашкодити іншим людям ми їдемо по. За страхується себе, ми також забезпеченню захисту інших людей. Але ні в якому разі забувати бути мудрим у виборі найбільш відмінним вибором. Все в основному йде з ціною, але вони можуть бути дешевше.