три способи збереження зі страхування мандрівників

Ви плануєте провести відпустку? Якщо ви, то це завжди гарна ідея, щоб переконатися, що ви належним чином закриті в разі, якщо що-небудь піде не так. Дивно, але майже дві третини британців визнають не виймаючи НЕ страхування подорожей, коли вони йдуть, в той час як вісім відсотків кажуть, що вони ніколи не турбувало. Це “він не зі мною Ставлення ставить мандрівників на непотрібний ризик, що б ви зробили, якщо ви втратили паспорт, квитки на літак, або одного з членів команди повинен був мати спеціальний будинок транспортом за медичними показаннями? Це досить легко знайти дешевий, щоб покрити ваші подорожі групи, але якщо ви ніколи не турбували до цього ви будете мати потребу в декількох рад, щоб отримати правильну справу. Якщо ви хочете поїхати за кордон, то читати ці кілька порад, щоб відправити вас в правильному напрямку, коли мова йде про страхування.

біля магазину
Навіть перш ніж почати роботу на вашому пошуку страхування подорожей, подивіться, що ваші рахунки в банку або постачальник пропонує кредитні карти. Деякі з них включають щорічне страхування подорожей з їх рахунків, так що вам не потрібно буде турбуватися по магазинах навколо для ще одна цитата. Однак, не переконаєтеся, що ви перевірити дрібним шрифтом цієї політики – це коштує того, компанія кільце, якщо ви все ще не впевнені. Якщо у вас немає відповідної угоди, тобто не так багато способів, щоб отримати найдешевша пропозиція, не ходити по магазинах навколо. Інтернет робить його набагато легше знайти угоду, яка підходить саме вам швидко і легко, особливо через веб-сайти порівняння цін. Пару цих поставить вас на шляху до хорошої цитати, під час набору тексту “туристичне страхування” в Google теж може забезпечити значне приводить – переконайтеся, що ви принаймні перевірити п’ять різних котирування відповідно до ваших обставинами.

Отримати EHIC карти
Безкоштовний європейської картки медичного страхування (EHIC) дає право на безплатне або із знижкою медичне лікування в державних лікарнях в Європейському Союзі та Швейцарії. Якщо ви подорожуєте в Європі, важливо, ви отримуєте один, так як вона означає, що ви будете розглядатися як громадянина країни, ви відвідуєте. Однак, не обманюйте себе, думаючи, що це саме по собі є адекватною заміною страхування подорожей. Для початку, це діє тільки на території ЄС і Швейцарії. Тоді ви повинні пам’ятати, що ви будете мати доступ тільки до держави, керованого лікарень EHIC, які можуть бути більш обмежені й рідкісні в деяких країнах. Крім того, EHIC не покриє тебе ні про що, крім медичних витрат – так що не забудьте вам все одно потрібно прикриття для втрати багажу і скасування рейсу, і воно не буде охоплювати вас, якщо ви йдете далі.

Не робіть кришки
При пошуку політику, важливо зрозуміти, які покриття вам потрібно. Якщо ви просто зробіть перший політику ви знайдете, ви, ймовірно, або істотно за страхування самостійно, або, можливо, навіть у страхуванні. Будьте особливо обережні з премією пропозиції Страхування пропонує надзвичайно високу кількість кришку, коли ви насправді не потрібно. Наприклад, вам дійсно потрібно 50 мільйонів фунтів стерлінгів вартістю медичну страховку? Відповідь майже напевно немає. Справді, це, ймовірно, краще піти на щось більше до 2 млн. фунтів стерлінгів виділи для максимального медичне покриття витрат, у той час як ви повинні піти до 1 млн. фунтів стерлінгів для особистої відповідальності. Скасування рейсу Також варто врахувати, теж – ніхто не хоче бути в кошмарний сценарій не в змозі йти у відпустку з якої причини, але потім, щоб платити за нього в будь-якому випадку.