три підказки, щоб отримати кращий план медичного страхування

Медичне страхування є великої промисловості – такий великий, що це просто для нічого не підозрює новачка заблукати в ньому. Але, безумовно, він є важливою частиною життя в структурованому суспільстві. Якщо ви хочете, щоб переконатися, що ви добре прийняті піклуються про те, коли у вас є термінова медична допомога, вам потрібно, щоб отримати собі кращі гроші, медичне страхування можна купити.

Звичайно, можна чекати, що не всі зможуть дозволити собі високі премії медичного страхування в цій економіці, і це дійсно не має сенсу витрачати так багато готівкових грошей на те, що ви можете використовувати тільки коли-небудь у майбутньому. Таким чином, більшість буде зуміти обійтися отримання низької вартості медичного страхування в той час як загроза не передбачувані. Але навіть у цьому випадку, необхідно мати можливість отримати кращу пропозицію з можливих постачальників, так що ви можете максимізувати варто ваших інвестицій в. Щоб зберегти ваш вибір відкривати і згортати відповідних витрат в оплаті страхових внесків і рецепти, ось кілька порад, ви повинні пам’ятати при отриманні медичної страховки.

1. Домовитися про свій план. Переконайтеся, що ви знаєте, скільки ви платите і що ви платите за, перш ніж зареєструватися. Дізнайтеся більше про переваги і недоліки надмірного або з-оплати. Не йти на все, що тягне за собою як умови під час госпіталізації. Потім перейдіть на політику щодо страхових виплат госпіталізації, рецепти, лікарні доставки, а також лабораторії іспитів. Було б здорово, якщо те, що ви отримуєте покриває частину, якщо не все. Крім того, провести, скільки штрафів фактично буде, якщо ви пропустите платежів, тому що ви можете просто в кінцевому підсумку втратити вашого плану з додатковими звинуваченнями.

2. Перевірити освітлення. Є страхові компанії, які можуть бути використані тільки в певних станах, або мають обмеження в інших областях. Є ті, які можуть бути використані індивідуально або в сім’ї. Ви повинні стежити за тим, що поліс медичного страхування ви можете придбати відстоювати ті ж послуги, де ви знаходитесь, для того, хто з членів сім’ї ви вказали. Ви могли б піти зробити дослідження на надійних місцевих медичних страхових компаній для недорогого медичного страхування стверджує, що вашого рівня доходу.

3. Дивіться, хто і що вони пов’язані з. Якщо ви віддаєте перевагу певний набір медичних працівників або конкретної лікарні, то, ви повинні отримати медичну страховку, щоб вони поважали, а не будь-який випадковий політики. Звичайно, вам було б зручніше довірити себе з людьми, яких ви знаєте і є запис вашого розвитку охорони здоров’я. Не соромтеся про використання брокера в процесі, так як вони можуть вміло допоможе визначити, які з ваших виборів запропонувати кращий план медичного страхування, який відповідає вашому бюджету.

Звичайно, це не зашкодить, якщо ви збираєте котирування на свій розсуд, так що ви могли б порівняти нотатки. Страхові компанії завжди доступні для задоволення клієнта питання і прояснити невизначеність. Ви ніколи не можете бути занадто м’яким, враховуючи кількість грошей, яке займається. У цей день і вік, було б розумним рішенням, щоб отримати план медичного страхування для себе та своїх близьких. Але, ви також повинні стежити за тим, що ви робите “правильний вид” з розумне рішення.