три причини, чому люди повинні поглянути на авто страхування котирування

За статистикою, один з семи американських водіїв не застрахований сьогодні. Тобто 13,8% від автомобіліста населення в країні. І одна з головних причин, вказав було безробіття і ненадійного джерела доходів. Це може здатися не таким важливим інвестиційним прямо зараз, поки ви здорові і безпечні. Але це не займе багато досліджень, щоб з’ясувати, як важливо мати авто страхування. Тому, перш ніж відмовитися шукати авто страхування котирування, ось деякі з основних причин, чому ви ніколи не повинні думати про водіння без одного.

Перш за все, це передбачено законом. Майже всі держави в Сполучених Штатах наказувати водіям носити з собою мінімальну кількість авто страхування відповідальності. І хоча це може бути не достатньо, воно зазвичай встановлюється низькою, так що кожен може виконати. Наприклад, в Луїзіані і Florirda, базові покриття відповідальності складає всього лише $ 10 000, що означає, виплата премії менш ніж за $ 1000 на місяць. Це, звичайно, менше, ніж незручно необхідності платити $ 500 до $ 5000 у вигляді штрафів за не в змозі уявити страхування, а також в’язниці часу від одного до п’яти днів. До цих пір тільки Теннессі поблажливий до відсутність страховки приналежності. Але якщо ви плануєте перетинають кордони кількох держав, ви не будете захищені за своїми законами.

Далі, авто страхування допоможе вам взяти на себе відповідальність за нещасні випадки. Ви можете зустрітися з низкою невдач на дорозі, незалежно від того, наскільки добре ви водій. З страхування, ви були б в змозі платити за збиток. І залежно від термінів, ви підписалися на, ви навіть можете отримати автомобільні компанії, щоб замінити вашого автомобіля. Уявіть собі, скільки можна реально заощадити в цій ситуації. Запчастини тільки й може коштувати від $ 250 до кількох тисяч доларів і трудові обов’язки на рівні близько $ 80 до $ 150 на годину.

По-третє, автострахування також захистить ваші інтереси від інших небажаних наслідків викликаних зіткненнями двигуна, як судові позови. Юридичні процедури не дешеві, і саме тому він є дуже корисним, що у вас є страховий поліс, який гарантує Вам фінансову підтримку під час такого досвіду. Крім того, вона також допоможе вам замінити вкрадені товари, поряд з вашим автомобілем. Якщо у вас є автомобіль страхування, яке покриває такий інцидент, ви не повинні відчувати себе таким пригніченим про кладучи ваші речі. Хоча й сентиментальні роботи вартість всіх цих володінь втратила ніколи не буде відновлено, принаймні, вам не доведеться турбуватися про те, як ви можете купити всі з них знову. Важливо також відзначити, що страхування автомобіля допомогти вам, коли справа доходить до контакту з автомобіля травм, викликаних стихійними лихами, такими як землетруси.

Це лише поверхневий міркування поглянути на котирування автострахування. Є ще кілька обгрунтувань до їх використання, що ви як автомобіліст повинен знати. Поговоріть з торговцем або страхового брокера для більш докладної інформації. Або відвідайте огляд сайтів для всебічного погляду в те, що різні страхування автомобіля може запропонувати.