три кроки до успішного довгострокового планування догляду термін

Довгостроковий догляд ніколи не зможе бути в центрі обговорень-від Конгресу до повсякденного chitchats-після раптового сплеску витрат будинків престарілих в 2010 році і постійно зростаючий попит на ці послуги. Економічна криза і зниження сімейних цінностей зробили цю проблему ще гірше для більше мільйона американських літніх людей та бебі-бумерів, які все ще сподівається, що уряди та їх сімей допоможе їм вибратися з цієї дилеми.

Протягом багатьох років, багато старші та члени їх сімей втратили свої активи і страждати від наслідків тривалого лікування. Більшість з них обрали для себе? Застрахувати, думаючи, що це був найкращий спосіб оплатити їх відходу і управляти своїми ресурсами. Насправді, я? Страхуванні неспроможна фінансове рішення, тому що це може привести вас до зубожіння після того як ви витратили всі наявні ресурси для вашого лікування. Якщо ви хочете, щоб все пройшло як по маслу, ви повинні планувати рано для вашого акуратність, не допускаючи раптової загрози:

Зрозуміти витрат, види допомоги та налаштування

Більшість американців вважають за краще їх піклування, не виходячи з власного будинку. Хоча це мрія кожного, багато старійшини вже не піклуються будинку, членів їх сімей, і, якщо вони це зроблять, вони, як правило, переміщується в об’єкт після декількох місяців.

Крім власного будинку, є різні довгострокового догляду, таких як будинки пристарілих, за сприяння життя, дорослий дитячий сад і інші. Ви можете вибрати один з цих різних механізмів життя, де ви відчуваєте себе комфортно в найбільшою мірою.

Щоб допомогти вам вирішити, який догляд і налаштування підходить, ви можете полотно цін і послуг, пропонованих різними установами по всьому вашому штаті або області. Зробити порівняння різних компаній, а потім вибрати той, який відповідає вашим потребам і, звичайно, ваш бюджет.

фінансування вашого відходу

Якщо у вас тільки був переповнений грошима, то довгостроковий відхід не був би проблемою взагалі. Ви повинні визначити, які фінансові методи, які ви можете виділити для ваших довгострокових потреб у догляді. Загальні методи самостійної страхуванні, організація зворотного іпотеки, використовуючи переваги Medicaid, а купувати довгострокового страхування. Ці методи, однак, використовуються відповідно з метою і стан, і завжди є відповідні плюси і мінуси в кожному варіантів фінансування. Ви повинні витрачати час на створення вашої довгостроковий план догляду перспективі.

звернутися за допомогою до професіоналів

Крім того, що довгострокового догляду є дуже дорогим, люди повинні зрозуміти, послуги також ускладнюється тим, що тільки професіонали охорони здоров’я може впоратися. Існують різні послуги, включаючи допомогу в повсякденній діяльності тимчасового догляду, хоспісів, і медична допомога.

Якщо ви хочете, щоб зменшити стрес і зробити більшу частину часу, то найняти довгострокового догляду експерта, щоб зробити роботу для вас. Ці фахівці можуть допомогти вам керувати вашої допомоги, поговорити з адвокатом або посередником щодо правових питань, а також координувати свої дії з членами вашої родини. Крім того, найкраще, щоб ваші плани вступають в письмовому документувати всі інструкції для піклувальника або координатора.