тримати страхування автомобіля дешевих жінок з регулярним технічним обслуговуванням

Ми всі знаємо, як страхування автомобіля дешевих жінок може бути. Самка отримати досить справедливу справу, коли мова йде про страхування своїх автомобілів.

Одна з головних причин, чому страхування автомобіля дешевих жінок так дешево, що статистично вони мають набагато менше шансів потрапити в аварію. Таким чином, дешеві жіночі фахівців страхування автомобіля може дозволити собі пропонувати більш низькі страхові внески для своїх клієнтів, оскільки вони пов’язані з меншим ризиком, ніж їх колеги-чоловіки.

Тим не менш, у той час як страхування, як правило, дешевше для жінок, багато жінок стверджують, на їх страхування марно через відсутність базових знань автомобілів. Не знаючи, як зберегти ваш автомобіль може призвести до дорогого ремонту, які вимагають виплати страхового відшкодування. Прості речі, як перевірка ваші рівні масла і тиск в шинах може врятувати вас багато грошей в довгостроковій перспективі.

Підтримання пильності про постачання нафти Вашого автомобіля буде тримати ваш двигун працює плавно і зберегти всі складові частини тонко настроєний. Більшість автомобілів вимагають повної заміни масла кожні 3000 миль, але це завжди корисно перевірити рівень масла за допомогою тест-смужок принаймні раз на місяць. Якщо припустити, що нафта дуже добре може виявитися дуже дорогою помилкою, і якщо вам потрібно замінити весь двигун бо не було достатньої мастила рухомих частин, то страхування автомобіля навіть дешеві жінок збирається прийняти неприємний похід в пошані.

Інша справа, що прості в обслуговуванні і регулярно перевіряти, є стан шин. Шини в кінцевому рахунку буде вирішальним фактором в тому, ви залишаєтеся на дорозі або в кінцевому підсумку в канаві, тому перевірка ваших шин регулярно необхідно для того, щоб уникнути цих дорогих страхових випадків.

Фізично перевірити шину для лисини і зношений протектор. Протектора захоплює автомобіль до дороги, так що якщо протектор зношений, ви значно збільшить ваші шанси втратити контроль над автомобілем та дорожньо-транспортних пригод. У Великобританії закон вимагає не менше 1,6 міліметра в суцільну смугу по всій центральній три чверті ширини протектора. Ваш протектор шини повинен бути набагато ширше, ніж 1,6 міліметра, хоча і в ідеалі більше 3 міліметрів.

Перевірка тиску в шинах регулярно має важливе значення для підтримки однакового зносу шин. За накачані шини призведе до нерівномірного зносу і гірше зчеплення шин. Заступник накачані шини будуть монополізувати погано у вологих умовах і збільшить ваш гальмівний шлях. Ви повинні перевіряти ваші шини принаймні, раз на два тижні, а бажано раз на тиждень для тиску і знос шин.

Маючи трохи знань може реально допомогти знизити ймовірність дорожньо-транспортних пригод та здоровенний претензії по гарантії на ваших руках. Деякі дешеві жіночі автомобілів страхові компанії пропонують так багато, як 15-відсоткова знижка для жінок, які є частиною клубу або власника форуму власника автомобіля, тому що ентузіасти краще піклуватися про своїх автомобілях і, отже, як правило, мають менше аварій.

Приймаючи прості запобіжні заходи, як перевірка ваші шини і масла регулярно, ви можете зробити ваші страхування автомобіля дешевих жінок ще дешевше.