тривале лікування – хто, що і як

У той час як життя населена вибір, одна визначеність, яка стоїть перед більшістю дорослих в тому, що вони можуть контролювати своє майбутнє тільки варіанти, плануючи заздалегідь. Фінансове планування рекомендую диверсифікації інтересів, щоб забезпечити прибуток. Нерухомість планування банку на тому, що нерухомість дозріває протягом довгого часу і є надійною інвестицією.

Страхування життя обіцяє фінансову подушку для загиблих членів сім’ї, щоб вони виграли, АОТ доведеться турбуватися про такі речі, як вдома платежі або нараховані. Довгострокове планування догляду фокусується на зростаючу потребу в допомогу обережністю, так як нації, AOS бебі-бумерів біля пенсійного віку і люди живуть довше і живуть довше.

Хто виграє від проводів на довгостроковий догляд?
довгострокового догляду plannersfamilies facilitiesindividualsinsurance
Довготривала допомога надається для людей, які потребують особливої ​​допомоги, але не хочуть бути тягарем для своєї родини. Чому не залишаєте важливих рішень і фінансового тягаря до останньої хвилини? Плануючи майбутнє, дорослі можуть гарантувати, що їхні потреби будуть задоволені в порядку, що вони вибирають і платите.

Наприклад, тривалість життя до 90 до 100 років у середньому, пенсіонер зі зниженням здоровим, можливо, доведеться покладатися на родину у спокої, щоб підтримати їх, якщо їх здоров’я посідає ведмежу послугу, або вони отримують травми. Довгострокове планування догляду термін ставить ці рішення і варіанти в руки людей, які їх потребують.

55-річний чоловік або жінка є відмінною перспективою для довгострокового догляду, тому що у них є час і кошти, щоб приймати рішення, тепер, що буде в їхніх інтересах 30 років у майбутньому.

Те, що робить довгострокові веде життєздатним варіантом в даний час, AOS ринку?

Цільовий ринок довгострокового догляду призводить набагато більш імовірно, щоб скасувати прямої реклами пошті про перспективне планування проти відповідаючи на їх власну цікавість або пошуками потенційних послуг власними силами. Оскільки перспективи надаються свинцю служби вже розглядає їх варіанти, це, AOS набагато менший стрибок для агента, щоб зробити, щоб допомогти їм досягти своїх планів.

Нехай, AOS правді в очі, планування туманною час немочі і хвороби в майбутньому не приємна тема. Тривалості життя означає, що надійні дорослі не побачимо зниження їхнього здоров’я поки їх років не набагато подальший розвиток. Вони менш схильні брати до уваги потреби, як виснажливих хвороб або хронічних захворювань. Прямі методи маркетингу, які переслідують ці шляхи, швидше за все, їх перевитрачати що повертається.

Свинцю обслуговування може скоротити накладні витрати і вихід маркетингові долари, забезпечуючи більш стійкий список потенційних клієнтів. За наживаються на перспективи, які вже знають, вони потребують в деякому плані або формулу на місце, агент, AOS робота з удвічі більше шансів на забезпечення прибутку.

Як довгостроковий догляд призводить всіх учасників допомогти?

Так, довгострокові призводить догляд допоможе агентів укладати більше угод і тим самим збільшити свій прибуток. Тим не менш, концепція довгострокового догляду призводить також забезпечити відмінний сервіс для цільового ринку. Інформаційний вік перестиглі з доступним матеріалом. Сайти, які докладно кращих малих гравюр і один ресурс, де може звучати дуже схоже на інше є розчаруванням для багатьох потенційних клієнтів.

Свинцю служба допомагає їм, щоб прорватися через стрічку, скуповуючи їх контактну інформацію та інтересів. Ця інформація і конкретні питання, що представляють інтерес, потім лунали направо агентів і контакти, які можуть допомогти їм знайти те, що вони шукають. У кінцевому рахунку, довгостроковий догляд веде безпрограшну ситуацію для агента, клієнт і клієнт, AOS сім’ї.