трек днів може призвести до анулювання страхування автомобіля

Якщо ви запитаєте будь-якого водія, якщо їм подобається швидка їзда, то швидше за все, вони говорять, що вони люблять бути в змозі йти повним ходом на відкритій дорозі, особливо молодих водіїв серед нас. Це ясно, якщо ви бачите більше і більше супер автомобілів на дорогах в ці дні. У минулому ви, можливо, були в скруті, щоб визначити Porsche або Ferrari, але в ці дні більшість людей не кліпав, якщо один пішов кричати повз них на автостраді.

Для цих людей, хоча (і будь-якого з автомобілем в цілому) не буде можливості для них, щоб їздити на максимальній швидкості автомобіль славиться, принаймні, якщо ви не хочете пару штрафів за перевищення швидкості і позбавлення водійських прав. Вирішення цієї проблеми є трек днів і оплати використання різних гоночних трасах так що ви можете дійсно насолоджуватися швидкість вашого автомобіля.

У минулому ці події були чудові для швидкості виродків, як вони можуть заплатити за кілька годин або кіл, щоб насолодитися їх автомобіль у безпечному контрольованому середовищі. Це не просто стрільба наслідувач Льюїса Хемілтона навколо гоночної траси, які йдуть на ці трек днів, іноді автолюбитель груп, таких як класичні автовласники будуть наймати використання гоночної траси для проведення заходів, а іноді і всі вони роблять це їздити на неквапливої ​​швидкості.

До недавнього часу майже будь-хто міг піти на курси у Великобританії або, якщо вони були дійсно присвячених, то вони могли б піти на знаменитому Нюрбургринзі в Німеччині, де багато машин прототип пройти тестування, а також власники автомобілів зі всієї Європи намагалися кращі 8 хвилин плюс час на колі. Біда в тому, це минуле час складає близько зіткнетеся з неприємностями, як автомобіль страховики взяли неприязнь до своїх клієнтів швидкої їзди і небезпечною.

З деяких пір автомобіля страхові компанії були заповнення лазівку в їх політику, яка охоплює драйвери для водіння на треку день. Організаторами цих трек днів висловили заклопотаність, кажучи, скільки ще людей взяли участь у цій грі, але не знати, що вони не будуть покриті в разі аварії.

З 2003 року популярність трек день зросла до номера п’ять разів вище, ніж до 2003 року, і це, очевидно, призведе до Багато страхових поліси робляться недійсними, бо водій прийняв їх автомобіля на гоночній трасі.

Тривожним є те, що багато людей, які причетні до цієї діяльності навіть не перевірили, що вони будуть охоплені, з 25 або 30 відсотків зробивши іншій формі дослідження або називають їх страховики уточнити. Інші дві третини опитаних водіїв або припустив, що вони були покриті або не має ні найменшого поняття.

Лазівка, що страховики працювали на той, який забороняє водіям автомобілів від участі в гонках, але багато обізнані водії працювали їхній шлях навколо цього, так як гонки в умовах страхування автомобіля визначається як “, приурочена подією”, так що водії можуть їздили навколо робить кіл на повній швидкості, але вони не були приурочено і так були в змозі працювати система на їх користь.

Ви можете відчути це відкусив і що страховики просто шукаєте спосіб, щоб не платити за аварії трохи бензину головою, але, коли ви дивитеся на це з їхньої точки зору, в кінцевому рахунку це буде коштувати всім клієнтам більш високу премію, і з дешевий автомобіль страхових полісів, яким укладач водіння населення хочуть в цілому, то ви можете зрозуміти, як подібні події можуть коштувати кожному. Краще за все дотримуватися відстежувати днів, які перебувають у віданні компанії, де ви можете випробувати автомобілі, як Porsche і Ferrari моделей. Зрештою, це буде безпечніше і набагато більше задоволення за кермом одного з їх навколо, а не свою власну!