то, що страхування цивільної відповідальності і навіщо мені це потрібно

Страхування цивільної відповідальності не є обов’язковим для більшості підприємств у Великобританії, але більшість організацій мають його на місці, і є багато причин, чому це розумна ідея. Основною метою цього виду страхування є захист бізнесу від претензій за збитки третім особам партії або майна, що належить третім особам. Третіми особами ми просто означає, що люди, які не є вашими співробітниками та майна або обладнання, яке належить комусь іншому, ніж ви чи ваша компанія.

Є кілька компаній, які, можливо, не потрібен цей тип покриття, але вони дуже багато в меншості. Якщо ви за наймом і працювати з дому, ніколи не йти на майно клієнта і ніколи не запрошують клієнтів у ваш, то ви, напевно, не потрібно. Якщо ви проводите роботи в інших приміщеннях, ходити в гості або клієнти є люди на вашому власному приміщенні, тобто випадок, за те, що якийсь основний кришки.

Якщо ви регулярно йдуть на чуже майно для виконання вашої роботи, було б нерозумно не мають деяку форму страхування цивільної відповідальності на місці. Є незліченна безліч способів, якими ви могли б легко бути залучені в інцидент, коли хтось поранений або майну пошкоджений. Уявіть собі, що ви залишите частина обладнання, прокладка поруч, де ви працюєте, і хтось спотикається він ранить себе. Крім того, ви може ненавмисно привести до пошкодження майна при виконанні робіт, таких, як буріння через водяну трубу при монтажі щось до стіни.

У деяких галузях ви не зможете провести основний обсяг роботи, якщо у вас немає адекватної страховки на місці. Багато клієнтів вимагають докази покриття відповідальності, перш ніж вони розглянуть справу з вами. Це особливо важливо з місцевими органами влади та інших державних органів, які будуть мати більш жорсткої політики з метою забезпечення того, що вони займаються тільки з відповідальними підрядниками. Однак вимога стає все більш широко, як інші організації прагнуть захистити себе і своїх клієнтів.

Ми живемо в суспільстві, де люди дуже швидко подати до суду про відшкодування збитків і можливих претензій за тілесні ушкодження, зокрема, може встановити дуже швидко. Не в останню чергу через юридичних послуг, що беруть участь в цих часто дуже тривалих суперечок. Страхування цивільної відповідальності буде охоплювати вас за всі судові витрати такої заяви теж, а також інших прямих витрат і компенсації.

Оскільки розмір цього типу позов може піднятися дуже швидко, це впливає на розмір відповідальності страхового покриття вам потрібно отримати. Для середнього малого бізнесу або самостійно зайнятих працівників, накрити на строк до одного мільйона фунтів стерлінгів не було б нерозумним. Це може здатися досить багато, але судові витрати є суттєвими і протягом часу, який вони можуть піднятися до дуже значних кількостях. Той факт, що вам потрібно покривати за цю суму не повинні означати, що ви будете платити багато премій, хоча. Обкладинка за мільйон фунтів досить стандартна і премії все ще буде досить розумним, оскільки можливості страховика необхідність виплатити таку суму є відносно невеликими.