то не будьте excluded_ знати, що ваші подорожі страховка покриває і більш важливо, що це не так.

Незалежно від ваших планів подорожі, купівлю страховки подорожі здоров’я, розумні ідеї. Без належного страхування, ви можете піддати себе і свою сім’ю, щоб потенційний ризик – і величезні фінансові втрати.

Чому страхування подорожей?
Коли ви знаходитесь далеко від дому, навіть самих незначних травм або захворювань може стати великий рахунок. Таким чином, хоча нещасного випадку або хвороби може статися де завгодно в будь-який час, невідкладну медичну страховку допомагає захистити вас від непередбачених витрат, які можуть прийти з візитом до лікаря або в лікарню за межами вашої країни.

З країни медичні витрати є дорогими.
Вартість медичних процедур і послуг за кордоном, можуть бути приголомшливими. Навіть самі незначні травми або хвороби може коштувати вам тисячі доларів. Розглянемо наступний приклад, наведений одним з провідних канадських постачальників страхування подорожей – загальна вартість медичних витрат для 44-річного, який випадково впав з виступу був приголомшливі $ 457 370. Його провінційного плану здоров’я охоплює лише $ 29 149, а це означає, що без надзвичайних медичне страхування подорожей він був би $ 428 221 з власної кишені.

Ваша провінційного плану здоров’я не може охопити рахунок.
Багато мандрівники не розуміють, що їх провінційні плані здоров’я не покриває всі витрати на медичне лікування, отримані за межами Канади. У кращому випадку, Ваш план може охоплювати невелику частину ваших витрат на медичне обслуговування надзвичайної ситуації.

Рейс додому не може бути варіантом.
Медична евакуація може коштувати більше $ 10 000, в залежності від вашого місця розташування і стану здоров’я.

Доброю новиною є те, що навіть самі основні невідкладної медичної політика може коштувати всього лише $ 13 доларів на тиждень і забезпечити покриття для надання невідкладної медичної допомоги та послуг, таких як:

 госпіталізації
 служба швидкої допомоги
 Лабораторні тести
 рентгенівські промені
 Ліки
 аварійного авіаперельоти додому

Крім того, більш повні пакети можуть бути придбані, які включають:

 Транспортування по відношенню до вашої прикроватной
 Стоматологічна нещасних випадків
 повернення транспортного засобу
 витрати за свій рахунок
 дітьми супутніх
 Харчування і проживання
 Pet повернення
 Втрата або пошкодження багажу

Тим не менш, ви повинні знати, що невідкладної медичної поліс страхування подорожей дійсно є винятки, і саме тому важливо, щоб прочитати охоплення деталі ретельно.

Загальні винятки страхування подорожей
В цілому, більшість невідкладної медичної поліси не покривають витрати на лікування нещасних випадків, травм або хвороб, викликаних або пов’язаних з наступними умовами або види діяльності:

 професійного спорту
 добровільного лікування або хірургічного втручання
 Вживання алкоголю або наркотиків
 Існуючі умови
 розумові, емоційні або нервові розлади
 Швидкість конкурси або організовані конкурси двигуна

Крім того, більшість основних невідкладної медичної політики не забезпечують охоплення для мають значні обмеження на такі види діяльності або події:

 Підводне плавання, стрибки з парашутом, скелелазіння і т.д.
 вагітності / пологів
 війни або тероризму

Якщо ви плануєте взяти участь у будь-яких спортивних заходах або схожі на ті, про які говорилося вище ви повинні поговорити з представником туристичного страхування, щоб отримати більше інформації про будь виключень або умов. Додаткове покриття може бути доступним для певних видів діяльності.

Нарешті, деякі страхування подорожей Економія Поради

 Не приймайте першого пакету, який ви запропонували. Поліс страхування поїздок може змінюватися більш ніж на 100% за аналогічний охоплення. Роблячи невелике біганиною, ви можете заощадити багато грошей.
 Чи не відчуваю тиск в покупку політики від вашого турагента. Хоча ви можете заощадити трохи часу, купуючи вашу політику через свого турагента, то навряд чи ви отримаєте вашу політику за найкращою ціною.
 Якщо ви часто подорожуєте розглянути питання про придбання річного поліса. Якщо ви плануєте взяти більше однієї поїздки цього року, купуючи річний поліс замість одного політика поїздка допоможе Вам заощадити час і гроші.

Перед від’їздом, отримати невідкладної медичної котирування страхування подорожей від конкуруючих страховиків в Інтернеті і отримати покриття вам потрібно. Порівняйте невідкладну медичну туристичну страховку сьогодні!