торговці страхового бізнесу

Коли ви перебуваєте в бізнесі, AOS важливо мати правильний страховий бізнес і це відноситься до торговців. Чи володієте ви від середнього до великого будинку або компанії ви працюєте в якості індивідуального підприємця або ви, Aore беруть участь у партнерстві, права страхового бізнесу надасть Вам впевненість у майбутньому.

Бізнес страхування може бути настільки широкою або, як визначено в міру необхідності власники бізнесу, і це може бути в комплекті або упакованих включити страхового бізнесу продукти, такі як загальна властивість, цивільної відповідальності, податковий аудит, транзиту і нормативних liability.Look за пачку, що страховий бізнес охоплює всі перераховані вище.

Хоча більшість торговців знайомі з спільною власністю, страхування цивільної відповідальності, інструментів страхування та комерційного страхування транспортного засобу вони можуть бути не зовсім так добре знайомі з податкової перевірки або обов’язкового страхування відповідальності. Ми, Äôll дістатися до тих потому ¶ Спочатку ми, Äôll резюме на Страхування майна others.Business суті страховий захист від втрати або пошкодження будівель, зміст і запас, який може бути результатом пожежі, шторму і води. Крадіжка з Вашого приміщення також включений для вашого змісту і запасів.

Вона включає в себе поломки скла від руйнування, що проходить через всю товщину зовнішнього або внутрішнього скла. Він також охоплює будівлі належить вам або для яких несуть юридичну відповідальність, і це включає в себе світильники, арматура і підземні чи наземні послуги вище, стіни, ворота, паркани і всі інші поліпшення структури на що страхові location.Your майнове страхування бізнесу буде також охоплювати зміни і доповнень до будівель, в ході їх зведення і які почалися в період страхування.

Угоди поновлення Комерційна нерухомість кришка повинна також включати дані, що використовуються в бізнесі і які належать власникові бізнесу, директорів, партнерів або співробітників, для яких ви, як власники бізнесу несуть юридичну відповідальність, поки вони знаходяться всередині building.Property включає в себе будівництво, Зміст та акції, як узгоджені в страховому полісі. Записи та документи, такі як плани або креслення та будь-які інші документи, які використовуються в бізнесі, в будівлі місце або є власністю власника бізнесу або перебувають під вартою власника бізнесу, також охоплюються.

Однак, є винятки, які включають, але не обмежуються ними предметів, таких як каравани або причепи (якщо спеціально не зазначено в полісі), гроші, ювелірні вироби і годинники, домашні вихованці, сільськогосподарські товари в наявності зразків. Це завжди рекомендується, що ви обговорюєте позбавлення, а також включення з вашим консультантом страхового бізнесу і запитати про цитуючи страховому бізнесі сьогодні.

Страхування цивільної відповідальності є важливим для всіх торговців. Справді, в деяких ситуаціях торговці не допускаються на робочі місця без it.Public відповідальності забезпечує фінансовий захист для торговців у тому випадку, ви несете відповідальність за пошкодження майна, іншого, ніж ваші власні або шкоди іншим. Хоча Страхування цивільної відповідальності охоплює широку громадськість та їх майна, як і слід було очікувати на робочому місці ситуації, позови часто працівник працівник.

Якщо ви, Äôve ніколи не були перевірені податковими людини, то, AOS вашої удачі. Тим не менш, у ці дні самооцінки Оподаткування комісар має команду аудиторів, гарантувати, що все робить правильно, про що вони податку returns.While аудит може бути так просто, як відповісти на кілька запитань, для інших це може бути довгим і дорогий процес відновлення архівіруваних записах, які могли б датуються кілька років. Відповідаючи на податкової перевірки може також вимагати участі професійних послуг, таких як ваш бухгалтер, а це означає додаткові витрати.

Податковий аудит охоплює вас за збори та інші витрати. Поговоріть з вашої страхової консультант і зверніться до звітність Розкриття продукт подробиці вашої політики. Коли справа доходить до обов’язкового страхування відповідальності, багато торговців залишилися ламають голову. Це один з менш відомих продуктів страхового бізнесу, але для багатьох власників бізнесу і торговців це може бути одним з найважливіших.

Обов’язкове страхування відповідальності забезпечує власникам бізнесу на вартість і витрати, пов’язані з офіційним слідства та дізнання; пені та штрафів і відповідальності за забруднення оборони costs.Of Звичайно, ваш бізнес страховий пакет не був би повним без комерційного страхування автотранспортних засобів та інструментів страхування. Для власників бізнесу, які покладаються виключно на свій бізнес на страхування доходу, травми та захворювання є важливим чинником для забезпечення доходу, коли ви перебуваєте в стані працювати.

Щоб дізнатися більше про страховий бізнес та організувати цитуючи погляд на веб-сайті цитату або поговорити з вашої страхової consultant.Always зверніться до вашого продукту Заява про розкриття для більш докладної інформації.