торговий ідеального політика

Для багатьох водіїв там, що їхній автомобіль застрахований коштує досить багато грошей кожен рік, страхування автомобіля, складові здоровенну частину бюджету. Залежно від кількості автомобілів, їх моделі і марки, водійське і кредитних історій, і місце страхування авто може коштувати тисячі доларів на рік. І, звичайно, люди хочуть зберегти цей номер якомога нижче, і при цьому мати потрібну кількість охоплення. Якщо ви відчуваєте, що ваші витрати на страхування занадто високі і можуть бути вирубані, ось кілька корисних порад про те, як зробити це правильно.

Зробити деякі порівняння торгових

Там дуже жорстка конкуренція на страховому ринку з численними гравців, які прагнуть залучити клієнтів будь-якому випадку вони можуть. Маючи такий широкий вибір компаній в ці дні все, що потрібно ходити по магазинах навколо протягом деякого часу. Ви безумовно будете здивовані тим, як дві подібні пропозиції можуть відрізнятися в ціні під час поселення з двох різних компаній.

З появою легкого доступу до страхування через численні інтернет-сайти, є безмежні можливості ходити по магазинах навколо, навіть не піднімаючи трубку. Тим не менш, Дон ‘обмежувати себе тільки до онлайн-продажу, так як ваші місцеві провайдери можуть мати хороші показники теж, так що ніколи не завадить дізнатися, що вони можуть запропонувати.

Вибираю знижки

Ви хороший студент? Є судимості водіння? Ваш річний пробіг становить менше 10 000 миль? Або Ви є членом спеціальний клуб? Ви можете отримати знижку на ваші досягнення, це займе всього попросити вашого страхового агента Які знижки ваша страхова компанія надає і які вимоги.

Також майте на увазі про те, наскільки політик від одного постачальника. Більшість страхових компаній, які пропонують різні страхові продукти – автомобіля, здоров’я, житла, життя – надавати клієнтам знижки, якщо вони мають більше одного політика з ними. Такі знижки можуть допомогти вам заощадити до 20% від вашого первинного премій.

Купити дешевий автомобіль

Автомобіль, який Ви намагаєтеся застрахувати відіграє визначальну роль у страхові тарифи. Чим швидше, потужний і дорогий автомобіль вашого, тим дорожче буде застрахувати. Такі машини також набагато швидше за все, буде вкрадений, яка штовхає їх страхові тарифи ще вище. Так що якщо ви хочете дешеве страхування автомобіля, то краще, щоб знайти автомобіль середнього розміру з пакетом функцій безпеки і розумні витрати на ремонт. Страхові компанії часто інформувати користувачів про рейтинги безпеки автомобіля по марці і моделі, так що перевірити їх!

Працюйте з надійним страховиком

При пошуку дешевого страхування автомобіля, ви, ймовірно, отримаєте пропозиції від різних компаній, як великих, так і малих. І це завжди краще, щоб отримати ваш страховий від шановного підприємства, яке, як відомо, для обробки претензій оперативно і бути шанобливим для своїх клієнтів. Немає дешевого поліса страхування автомобіля не врятує вас від головного болю робота з ненадійним постачальником, який не надасть вам необхідну охоплення та підтримки клієнтів. Запитайте у інших клієнтів як вони думають про ту чи іншої компанії, дізнатися, чи є скарги про це. Кращим джерелом такої інформації відділу страхування вашої держави.