торгова стратегія по Кіосакі

торгова стратегія
Поради експертів торгової
експертні консультації торгових
Pro коучинг торгових

Якщо у вас є гарне фінансову освіту, вам не потрібні гроші, тому що у вас є фінансова освіта. Більшість людей працюють за гроші, які витрачені на мізерні моді, і вони звинувачують свого начальника за їх погане фінансове становище. Вони наполегливо працюють, але не думаю, що у фінансовому відношенні. Багаті не працюють за гроші, гроші працюють на багатих …

Що Кійосакі рекомендує в якості рішення? Беручи семінари торгову стратегію на торгівлі ф’ючерсами, фінансові семінари та нерухомості. Він пише про купівлю нерухомості і швидко, перепродуючи їх за великий прибуток, і він встановив безкоштовні освітні навчальні класи яких пересуватися США, будучи в 8-10 містах на 1 раз. Дивно, що ви можете взяти 2 дні вільних фінансових семінарів з витратами повинні нічого, ні майбутнього зобов’язання. Це просто, щоб дати людям уявлення про те, як бути у контролі їх угод та інвестицій.
Велика різниця між багатими і не багатий, що багаті використовувати свої гроші, щоб купити речі, які генерують майбутнього багатства-акції, нерухомість тощо небагаті як правило, купують особисті речі якого падати в ціні і не мають здатності заробити майбутнього багатства. Люди повинні приймати робочі місця, щоб дізнатися, а не заробити.

Роберт Кіосакі є інвестором, підприємець і педагог торгова стратегія яких погляди на гроші та інвестування кидають виклик традиційній мудрості.
“Багатий тато, бідний тато” є найтривалішим бестселером у США.
Роберт Кіосакі було два тата – багатого і бідного.
“Один тато був високоосвіченою і інтелектуальним, він повинен був к.т.н. і завершив чотири роки під дипломну роботу менш ніж за два роки. Потім він відправився в Стенфордський університет, університет Чикаго і Північно-західному університеті, щоб зробити його поглибленого вивчення. Все на повному, фінансові стипендій. Мій інший тато так і не закінчив восьмий клас. Обидва вони були успішними в своїй кар’єрі, багато працювали все своє життя. Обидва заробили істотні доходи. Ще одна тато боровся фінансово все життя, а інший тато став би одним з найбагатших людей на Гаваях. Один помер, залишивши десятки мільйонів доларів, щоб його сім’я, благодійні організації, і його церкви. Інший залишив у спадок неоплачених рахунків. Обидва чоловіки були сильними, харизматичний і впливовий. І чоловіки, запропонував мені поради, але вони не радили одне і те ж ”

Якщо я можу взяти долара і перетворити його в 100 доларів з моєї торговельної стратегії, мій банк дасть мені всі гроші, я хочу, так буде на фондовому ринку. Але якщо ви ідіот фінансові, ви знаєте, вони не хвилює, якщо ви пішли в Гарварді, вони не збираються, щоб дати вам грошей.
“Більшість людей живуть своїм життям карбування зарплати, підвищення заробітної плати, і гарантії зайнятості, тому що емоції бажання і страху, насправді не допит, де ці емоції керований думками провідних них. Це як картина осла, тягнучи візок, з його власника обірваних моркву прямо перед носом осла. власника осла може йти, куди він хоче йти, але осел женеться за ілюзією ». пише Кийосаки.
“У реальному світі за межами вчені, щось більше, ніж просто хороші оцінки не потрібно. Я чув, називається” кишки “,” нахабство “,” кулі “,” сміливість “бравадою”, “хитрість”, “сміливий” “завзятість” і “блиск”. Цей фактор, якою б вона позначена, в кінцевому рахунку вирішує своє майбутнє набагато більше, ніж шкільні класи. ”
Стратегія багатого тата торгових Керівництво по інвестуванню
РК: Я думаю, що гроші це дуже важлива тема. Ви знаєте, коли хтось каже: “Гроші не так важливо”, або кращий з них, “Гроші не роблять вас щасливим”. Я кажу: “Ви повинні бути дуже нещасною людиною”. Ви знаєте, тому що я щасливіше, коли у мене є всі гроші, які я хочу. Гроші купує мій спосіб життя, він купує мою свободу. Я можу подорожувати по світу, я можу працювати, якщо я не працюю. Так що я думаю, що це, щоб бути більш чесним із самим собою про ваші відносини з грошима.