ти потрібна медична страховка

Коли справа доходить до обговорення медичного страхування, є дуже багато різних точок зору, що там підходить до єдиної думки ні про що майже неможливо. Два з найбільш цікавих і основні сторони аргументу є:

1. Ті люди, які стверджують, що кожен потребує свого роду медичним страхуванням.
2. Ті люди, які думаю, що ви не робите – що здоровий спосіб життя і катастрофічною політики все багато людей потребують.

Так на чиїй стороні правда? Що ж, це дійсно залежить від вашої індивідуальної ситуації і здоров’я.
мати медичну страховку

Медичне страхування може зробити більше, ніж просто вам лікування, коли ви хворі або поранені. З його допомогою можна дозволити собі якість лікування, що ви не могли б при оплаті з власної кишені. Медичне страхування також гарантує, що ваші заощадження – який ви наполегливо працювати, щоб накопичувати – залишається недоторканим в особі дорогого проблемою охорони здоров’я. Якщо ви працюєте з в мережі лікаря або об’єкта, ви також виграють від знижки страхова компанія домовилася, що надалі служать для захисту вашого прибутку.

Звичайно, можуть бути деякі недоліки мають медичної страховки. Цілком можливо, що ви могли б мати страхування протягом десятиліть без ваших витрат охорони здоров’я протягом цього часу насправді робить премію “коштує”. Але важливо пам’ятати, що поліс медичного страхування не є купоном план, який ви платите премію за і чекати «прибуток» від. Медичне страхування, як і всі інші страхові поліси, є, щоб надати вам захист від ризику того, що ви могли б мати важкі несподівані рахунки за медичне лікування. Це захист від ризику є найбільш важливим нематеріальним користь страхування, що є.
мати НЕ

Для багатьох людей, медичне страхування є непомірно дорогу покупку. Щомісячні премії може бути величезним, щоб ті, з уже обмеженим бюджетом, і якщо ці особи є відносно здоровими і рідко хворіють, вони не можуть використовувати страхові достатньо, щоб фактично зробити його варто мати.

Для цих людей, залишаючись здоровими, правильне харчування і фізичні вправи і мають катастрофічні план аварій може бути кращим, і найбільш доступні рішення. Тим не менш, важливо пам’ятати, що катастрофічне план не може забезпечити ніякої страховки для лікування тривалих захворювань. Крім того, з віком він стане більш дорогим і складним, щоб претендувати на медичне страхування. І якщо ви будете чекати, поки ви не хворі, перш ніж намагатися отримати медичну страховку, ви не можете бути страховий взагалі. Нарешті, ви можете накопичити величезну кількість боргів отримувати лікування нещасного випадку або хвороби, якщо ви не покриті медичною страховкою.

На даний момент, медичне страхування є додатковим захистом – як страхування життя. Це залежить від кожної людини, щоб визначити, чи є їх фінансове становище і свого минулого досвіду здоров’я виправдати покупку страхування чи ні. Але перш ніж прийняти рішення, що це гарна ідея, щоб порівняти внески на медичне страхування та визначити, наскільки доступною політики могли б бути.