типів страхового покриття, які захищають малий бізнес

Управління малим підприємством це все про ризики та оптимізму. Малі підприємства, як правило, відсутня плавний потік кредиту, постійні інновації, інтелектуального управління бізнесом, які є важливими для забезпечення їх виживання. Додавання до цього, посилення конкуренції з боку великих корпорацій в сучасному глобалізованому світі робить це важко для них, щоб вижити і витримати. Сьогодні, більш ніж коли-небудь, вони схильні до ризиків і замикань.

Комплексний пакет страхування необхідно для всіх малих підприємств, оскільки воно забезпечує захист і безпеку. Це може бути потужним інструментом у фінансовій безпеці для малого бізнесу. Основною метою страхування є покриття ризиків, що малий бізнес не може дозволити собі (за рахунок малих премій, які вони можуть собі дозволити легко). Малі підприємства можуть заощадити сотні, а іноді і тисячі доларів, якщо їх власники витратити якийсь час, щоб поглянути на деякі невеликі допоміжні речі, як страхові поліси.

Види страхування:
Хоча, страхові потреби варіюються в широких межах від одного бізнесу до іншого, ось деякі важливі політики, власник малого бізнесу хотіли б розглянути в цілях захисту його / її справа.

Страхування Комерційна нерухомість
Бізнес страхування майна є широкою формі покриття, яке захищає малий бізнес з широкого спектру втрат в тому числі пошкодження будівлі, де знаходиться бізнес, столи, столи, стільці, обладнання тощо в результаті стихійних лих, таких як землетруси або повені. Добре структурована всі ризики політика може охоплювати все обладнання (програмне і апаратне забезпечення), цінні записи і навіть втрати доходу.

Там може бути багато речей, які малий бізнес може втратити і, що теж в секундах. Жоден з власників малого бізнесу працює ресторан, житло, роздрібної торгівлі і т.д. ніколи не забуде руйнувань, викликаних 2009 Великобританії та Ірландії повеней. Багато власників малого бізнесу дізналися, що в мить ока, всі їх бізнес може отримати знищені.

Страхування відповідальності
Страхування відповідальності є важливою формою охоплення в судовому петельні сучасному світі. Як правило, існує чотири види страхування відповідальності, які включають:

Страхування загальної відповідальності: Це найпоширеніша форма страхування відповідальності. Цей вид страхування покриває збитки власності чи збиток, понесений третьою стороною (клієнти, постачальники або відвідувачів) в результаті халатності співробітників.

Хтось, будь то клієнт або постачальник може спіткнутися і впасти через рваною або складений килим і страждає серйозних травм. Людина, можливо, буде потрібна операція яка може коштувати власникам бізнесу кілька сотень або тисяч доларів. Воно не може бути серйозною проблемою для великого бізнесу, але і для малого бізнесу, влаштовуючи величезні суми на місці, ризикує нормального функціонування бізнесу.

Помилки та пропуски страхування: також називають страхування професійної відповідальності, помилки та упущення страхування є необхідним для обслуговування бізнесу. Він захищає фахівців з особистих претензій до них за заподіяння шкоди при виконанні своїх обов’язків. Професіоналів, які вимагають високого ступеня стандартів або гігієни, таких як лікарі, фінансові консультанти, юристи, бухгалтери, інженери-консультанти, ріелтори, стоматологи та інші, вимагають цього виду страхування.

Продукт страхування відповідальності: Цей вид страхування дуже важливо для малих підприємств, що беруть участь у виробництві. Він захищає бізнес, якщо елемент виготовлений несе відповідальність за заподіяння шкоди (аварії, травми або смерті) користувачем.

Зайнятість практика страхування відповідальності: іноді незадоволені співробітники приносять невірне заяву стверджуючи дискримінації (віку, статі, раси, інвалідності і т.д.), сексуальні домагання, неправомірне припинення та інші питання зайнятості. Зайнятість практика страхування відповідальності забезпечує захист малого бізнесу від цих заяв, зроблених працівникам, колишнім працівникам і навіть потенційних співробітників.

Надлишок відповідальності
Надлишок страхування відповідальності, також відомий як парасолька страхування відповідальності, забезпечує додаткове покриття вище, ніж якість основної політики. Це забезпечує покриття витрат на медичне обслуговування або інші стверджують, що платежі можуть перевищувати суми страхування відповідальності.

Робочі компенсації
Як правило, роботодавець несе відповідальність за травми, які відбуваються з співробітниками на роботі, щоб він / вона повинні піклуватися про співробітників. Навіть малий бізнес, використовуючи тільки одна людина повинна мати страховий компенсації робочих охоплення. Це забезпечує покриття медичних витрат та відшкодовує втрати у заробітній платі, коли співробітники отримують травми на роботі.

Страхування дохід від підприємницької діяльності
Страхування бізнесу дохід втрати працездатності для малого бізнесу. Припинення підприємницької діяльності гарантує, що всі співробітники платять, коли бізнес не може працювати тимчасово в результаті непокритий збиток. Він також охоплює бізнес-операції витрати і прибуток, яка була б отримана поки бізнес не повернутися в стан, що передує втраті державою.

Автомобілі страхування
Автомобільне страхування є обов’язковим для малого бізнесу, якщо він використовує автомобілів, таких як автомобілі або вантажівки. Це забезпечує покриття збитків або крадіжки, а також охоплює третя сторона тілесних ушкоджень або матеріального збитку претензій.

Страхування життя
Страхування життя є важливим для малих підприємств, які мають два або більше власників. У разі смерті ділового партнера, поліс страхування життя засобами угоду про купівлю-продаж.

Інші види страхування
Є й інші види страхування, які можуть допомогти власникам малого бізнесу, таких як медичне страхування для співробітників, страхове свідоцтво на користь поміщика (за оренду або в оренду офісні приміщення), щоб гарантувати, що бізнес не буде закритий на ніч.

Перелік страхових полісів згадані вище, можуть виглядати здоровенний, але це не є необхідним для малого бізнесу, щоб всі з них. Як розумний власник бізнесу, потрібно підходити одному з будинків Frontline страхової брокерської оцінити вимоги і підготувати всеосяжний страховий поліс, який найкращим чином відповідає його / її справа.