типів авто страхування, які впливають на вашу премію

Авто страхування захищає Вас від фінансових зобов’язань у разі пошкодження або втрати автомобіля або будь-якого транспортного засобу, яка пошкоджена вами. Приголомшливе кількість продуктів, доступних на ринку, кожен з яких призначений для захисту від різного типу втрати або пошкодження. Ви, ймовірно, буде потрібно кілька різних видів страхування, але це дуже малоймовірно, що вам потрібно буде їх усі. Тому корисно, щоб зрозуміти, що кожен тип використовується.

матеріальний збиток
Залежно від юрисдикції, страхування матеріального збитку можна також назвати страхування цивільної відповідальності або аналогічний. Ця страховка покриває збитки, що ваш автомобіль може призвести до чужим транспортним засобом. Кожен штат встановлює свої вимоги мінімального за скільки майнового страхування збиток, ви повинні нести, але державні мінімальні може не вистачити у разі аварії. Якщо ви призвести до пошкоджень, виходить за межі вашої страхової ви можете бути пред’явлений позов за різницю. Завжди Купівля як багато страхуванню збитку, як ви можете собі дозволити.

особистий шкоду
Цей вид автострахування також зазвичай потрібно за законом. Особисте страхування травми платить частину (як правило, 80 відсотків) ваші медичні рахунки та іншу частину (часто 60 відсотків) вашої втраченої заробітної плати, якщо ви отримали травму в результаті нещасного випадку. Невелика перевага Смерть часто додається у випадку, якщо ви вбили в аварії. Цей захист може поширюватися на родичів, членів сім’ї або навіть тих, хто, трапляється, в машині, в залежності від державних вимог і політики окремих страхової компанії.

тілесне ушкодження
Хоча тілесні ушкодження не потрібний захист від усіх юрисдикціях, настійно рекомендується, щоб цей вид страхування може бути придбаний. Тілесне ушкодження страхування захищає вас у випадку, якщо ви винні в аварії. Якщо інший водій отримав травму за межі його особистих покриття травми, тілесні пошкодження вашого страхування набуде чинності. В іншому випадку, ви можете бути притягнуті до суду за його медичні витрати.

Якщо ви отримали травму в результаті нещасного випадку, який чужий провини і ваші медичні рахунки перевищує вашу особисту захист травми, але інший водій не має тілесних ушкоджень мережі, ваше незастрахованих / недостатньо застрахованих автомобілістів покриття буде захищати вас. Інший варіант це подати до суду на іншого водія, але позови взяти час і гроші. Цей вид страхування за помірною ціною і буде платити відносно швидко. Купівля цього страхування, якщо ви можете.

зіткнення
Зіткнення Покриття розраховане відшкодувати вас до Реальна вартість вашого автомобіля, менше франшиза, якщо ви винні в аварії. Страховку звичайно потрібно, якщо ваш автомобіль фінансується. Премії високі і страхові як правило, не варто для старих автомобілів з низьким значенням готівкою.

комплексний
Комплексне страхування покриває втрати Вашого автомобіля крадіжки або стихійних лих. Як і страховку, всеосяжної платить Реальна вартість транспортного засобу менше франшизи. Всеосяжне звичайно потрібно на фінансуються транспортні засоби, але не стоїть на старих малоцінних автомобілів.

Додаткові страхові продукти доступні, який охоплюватиме прогалини у вашому особистому захисту травми, прокат автомобілів і багатьох інших покриттів. Хоча ці продукти хороші мати їх зовсім не обов’язково для більшості водіїв. Будьте впевнені, щоб обговорити ваші варіанти з вашим страховим агентом і попросити роз’яснень, коли це необхідно.