типові страхування домовласників політики має чотири ключових інгредієнтів

Типові страхування домовласників політики має чотири ключових інгредієнтів. До них відносяться:

1. Домовласник страхового покриття для вашого будинку сама
2. Домовласник страхового покриття для особистих речей вашої родини
3. Домовласник страхування відповідальності
4. Покриття для витрат тимчасового проживання, якщо ви повинні звільнити свій будинок через пожежу, повені або іншого стихійного лиха поширюється на домовласників політики.

Частина домовласників покриття для вашого будинку сама надає кошти для ремонту або реконструкції вашого будинку, якщо вона була пошкоджена або знищена в результаті лиха, такі як урагани, град, блискавка, пожежа або будь-яка інша покрита події. На що не поширюється мають право на стандартний домовласник нормального зносу на вашому будинку або пошкоджень, викликаних землетрусом або повінню. (Є домовласників політики, які охоплюють ці, але вони є дорожчими, а в деяких регіонах, наприклад, районах, схильних до повеней вони не доступні взагалі.)

Коли ви приймаєте наші домовласника вашу політику ви хочете бути впевнені, і купити достатнє освітлення для повної реконструкції вашого будинку

Більшість стандартних політик також захистити домовласників структур на вашу власність, хоча відділений від вашого будинку, наприклад, в законі чверті, гараж або альтанку. Це звичайна практика для покриття цих структур для одиноких десять відсотків покрита вартість вашого будинку.

Якщо будь-який з вашого одягу, електронне обладнання, меблі, або інші особисті речі будуть знищені застрахованих катастрофи, або вкрадені, вони покриті вашого домовласника політики. Більшість носіїв їх покриття в розмірі 50-70 відсотків від їх загального числа долара покриття вашого будинку структури.

Існує також застереження у вашому домовласників політики для покриття поза приміщеннями пунктів. Це означає, що якщо ви берете ваші особисті речі в іншому місці, і вони стають втрачені або пошкоджені вашого домовласника політики, як правило відшкодувати вам не менше десяти відсотків від суми покриття, що у вас є на них, коли вони знаходяться на вашому приміщенні будинку. Домовласник політика також забезпечити до $ 500 захисту від несанкціонованого використання кредитної картки, а також.

Для дорогих предметів, як ювелірні вироби та хутра стандартна політика домовласників, як правило, обмежують ваше покриття до $ 100 – $ 2000. Ви можете придбати покриття до оціночної вартості за додаткову плату. У будь-якому випадку немає франшизи і покриття включає в себе ваші випадкової втрати елементів.

Листя навколо Вашого будинку, таких як дерева і чагарники також підпадають під захист вашого домовласника політики. Зазвичай гроші майже в п’ять відсотків застрахованих вартості будинку, але до $ 500 для кожної квітки. Вони захищені навіть заворушення, вандалізм, вибухи і аварії літака. Вони не застраховані від вітру або хвороби ушкодження.

Страхування відповідальності захищає вас від судових повинно нікого і нічого стають поранення на вашій території. Ви також покриті за збиток, нанесений вашим дітям або домашнім тваринам у власність інших осіб, а також. Це покриття є чинною, навіть якщо ви не перебуваєте у своєму власному будинку або на власність. Вона охоплює будь судового захисту, а також будь-який суд призначив грошову винагороду проти вас. Ліміт покриття, як правило, більш ніж на $ 100 000, хоча $ 300 000 мінімальний стандартний рекомендації.

Ваш домовласник політики також піклується витрат на проживання, якщо ви тимчасово повинні звільнити свій будинок, тому що пошкодження і під час ремонту та реконструкції вашого будинку. Покриття включає в себе вартість проживання, харчування в ресторанах та інших загальних витрат. Покриття межу в 20 відсотків застрахованих цінність Вашого будинку є загальним для цього. Якщо частина вашого будинку служили оренду майна вашого домовласника політика також відшкодувати вам суму орендної плати, що ви втрачаєте через катастрофи.