типи стоматологічну страховку

Є кілька основних типів плани стоматологічного страхування пропонує широкий спектр кришку від найпростіших стоматологічних плани допомогу для завершення всеохоплюючої плани стоматологічного страхування.

Основні плани стоматологічного догляду, не ефективно страхування, але, швидше, «клуб», який дозволяє отримати зі знижкою стоматологічну допомогу від участі стоматологів. Рівень знижки в чому залежить від абонентської плати ви платите, але на відміну від стоматологічного страхування немає обмежень на кількість врахованих лікування ви можете отримати. Одна річ, щоб перевірити за стоматологічних плани догляду кількість місцевої стоматологічної страховки (якщо такі є!). Ви можете приєднатися план стоматологічного догляду за кілька доларів на місяць.

Страхового відшкодування плани типу стоматологічного страхування, в якому ви платите страхової компанії фіксовану щомісячну плату які, у свою чергу, відшкодовує свого стоматолога за надані послуги. Тим не менш, стоматологічних страхової компанії зазвичай не покривають всю вартість з страхувальник несе відповідальність за 20 – 50% від загальної вартості. Якщо вийняти відшкодування план вам потрібно перевірити рівень франшиз та максимальна сума страхового поліса буде виплачувати в будь-який даний рік. Крім того, з’ясувати довжину будь випробувальний термін протягом якого страхова компанія стоматологічних не платитиме, і чи вмієте ви використовувати свій власний стоматолога. Будьте готові заплатити близько $ 14 до $ 26 на місяць.

Один з більш популярною стоматологічної страховки є прямим відшкодуванням плани, які самостійно фінансуються роботодавцем, а їх платити стоматологічні страхові внески. За загальним правилом особа, яка отримує стоматологічна допомога буде платити внесок у повному обсязі і повернути всі або частину вартості (залежно від того, який рівень враховувало їх особливі роботодавець надає) від свого роботодавця. Річний переваги цієї стоматологічної варіант страхування, як правило, закривають кришками рівня різної досить значно від одного роботодавця до іншого

Подушного плани стоматологічного страхування (ГМО), є, коли стоматолог виплачується щорічна плата на одного пацієнта, а не на лікування основі. Тим не менш, стоматологічних тримач страхового поліса може знадобитися внести свій внесок у вартість будь-якого лікування. Вартість планах HMO страхування, як правило, орієнтовані на профілактичні та невідкладної медичної допомоги і може варіюватися від пацієнта до пацієнта після початкової експертизи.

Переважний постачальник організацій (ППО) пропонують страхової план, який дозволить вам відвідати стоматолога зі списку бажаних постачальників по сильно зниженою ціною. Якщо ви вирішите використовувати стоматолога, який не поширюється на стоматологічні план, який ви все одно будете отримувати певний елемент знижки, але далеко не стільки, скільки ви будете отримувати від “переважний” стоматолога. Як і в більшості стоматологічного страхування планує річний ковпачок буде застосовуватися. Будьте готові заплатити до близько $ 25 на місяць.

УЦР (зазвичай, звичайне і розумна) відшкодування плани стоматологічного страхування є база даних, яка містить середні ціни для кожної стоматологічної процедури ви могли б пройти. Якщо Ви подасте рахунок для оплати стоматологічних постачальник страхування буде перевіряти вартість вашого лікування проти середнього. Якщо ви заплатили більше, ніж у середньому вам доведеться понести додаткові витрати зі страховою компанією тільки платите відсоток застрахованих плати проявляється в їхній базі даних. Якщо вартість вашого лікування нижче, ніж у середньому ви отримаєте узгоджений відсоток від суми яку ви заплатили. Там немає контролю над тим, як стоматологічні страхові компанії розрахувати вартість УЦР і страхова компанія завжди забиває вигоди від більш низьких зборів.