типи продуктів страхування життя та політики доступні

Продуктів страхування життя, як правило, ділиться на чотири основні категорії: Термін, випадкових смертей кришкою, полісів життя, універсальна політика Життя з обмеженою заробітної плати та обдарованість. Вони описані більш докладно нижче:

страхування на термін

Термін страхування дають власникові страхового покриття життя строком на кілька місяців або років, поки клієнт платить страхові внески потрібні. Ця політика не буде накопичувати грошову вартість. Термін страхування дасть держателя захисту у зв’язку зі смертю і більше нічого. Більшість страхових компаній продають термін страхування з великою кількістю різних варіантів для того, щоб надати клієнтам те, що вони хочуть. Термін політика може бути для одного або більше років. Хоча строку дії договору страхування встановлено в камені клієнти можуть вибрати оплату їх премій при наборі швидкості або в зростаючих масштабах, і вони можуть змінитися як вони вважають за потрібне у майбутньому. Є Рівень перспективі гарантований стратегії оновлення і річний відновлюваної умовах, доступних для клієнта, щоб придбати кожен призначені для конкретних секторів і в основному надається роботодавцями працівникам.

випадково кришку смерті

Випадкова смерть кришка страховий продукт, який покриває страхувальникові, коли вони помирають в результаті нещасного випадку. Вона охоплюватиме нещасних випадків від більшості видів травм, включаючи ті, пов’язаних з роботою. Ця політика буде також зазвичай покриває випадкові втрати кінцівок або втрата слуху і т.д. Так що, якщо вам, де випадково втратити палець на роботі існує безліч, що виплати будуть покриті за рахунок страхування. Оскільки вона не охоплює випадкового страхування ця політика може бути дуже дешевою і доступною, і вони гарні для людей, для роботи на небезпечних роботах. Однак ви повинні будете читати дрібний шрифт політики, тому що зазвичай це не покриватиме людей, які ставлять себе під удар для задоволення або роботи або якщо ви, де працювати у збройних силах або літа літаки для рекреаційного використання. Більшість постійних страхування життя буде включати випадкове освітлення в повному планів, а також.

полісів життя

Всього полісів страхування життя надати клієнтові вартість страхування життя на основі грошової суми, тобто $ 500 000 або $ 1000000, клієнт буде платити премії заснована на суму покриття, вони хочуть отримати. У сумному випадку смерті клієнтів бенефіціари отримають одноразову виплату суми звичайно обкладається податком, і це гарантовано законом. Головним недоліком є ​​те, що грошові цінності, які вони накопичують, як правило, зберігається у компанії на момент смерті, з вигодою збирається бенефіціарів тримач політики.

універсальної життя політика

Універсальний полісів страхування життя подібні цілому життя в політиці, що вони забезпечують постійне страхування життя, але вони дають вам більше можливостей щодо того, яким ви платите ваші премії і вигода може вирости в ціні з плином часу. В універсальній життя політики існують такі різновиди: фіксована універсального страхування життя, справедливість індексуватися універсального страхування життя, мінлива універсальної життя і гарантовану вигоду смерті. Сортів в основному зосереджені навколо пропонує Вам різні варіанти для виплати премій, зміна рівня збільшення на величину грошових коштів і здатність знижувати втрати годувальника, як клієнт на свій розсуд.

обмежені плати

Один з рідкісних видів страхування життя є обмежене платне страхування, є досить прості по конструкції і в значній мірі використовуються, коли клієнти, як очікується, зробити великі суми грошей протягом встановленого терміну. Основному премії виплачуються протягом встановленого періоду років, і після закінчення заданого періоду часу не більше премії не повинні бути сплачені. Ці політики зазвичай тривають близько 10-20 років.

пожертвувань

Вакуфів є постійними полісів страхування життя, в якій грошові яка накопичуватися протягом терміну дії договору страхування являє собою суму, бенефіціари отримують, коли страхувальник досягає певного віку або проходить. Цей вид страхування взагалі коштує більше, тому що скорочується час, в якому платити страхові внески і присутній набір віці, коли він повинен виплатити.