типи кредитування малого бізнесу

Почуття робити щось на свій розсуд, на власних умовах не можуть бути зіставлені. Як і всі інші хороші речі в житті, починаючи щось може бути дуже багато часу і жорстким. Оскільки ви несете відповідальність за кожну дрібницю, ви повинні переконатися, що ви дбаєте про кожну дрібницю. Першим серйозним перешкодою будь-який підприємець може зіткнутися в грошах.

Давайте дізнаємося більше про кредитування малого бізнесу доступні в Індії. Є багато видів бізнесу кредити в Індії і хорошою новиною є застосування процесу є набагато більш обтічної, ніж ви думаєте! Кредит на будь-яку суму обробляється кредитного інспектора, хто є вашим точки дотику для всього процесу. Різні типи кредитування малого бізнесу та інших кредитів наведені нижче.

Для початку у нас є кредити, які пропонуються урядом Індії. Уряд Індії знає, що сила економіки полягає в нових підприємств та ідей. Кредитування малого бізнесу, пропоновані урядом, залежить від багатьох факторів, таких як бізнес-план, графік погашення і фоном заявника. Там не існує верхньої межі суми т грошей, які уряд може кредиту фізичній особі до тих пір, як бізнес є актуальним і кандидат вважається гідним. Кредити підприємствам малого бізнесу пропонуються меншин, літніх людей з законною бізнес-планів і т.д. Потім ми повинні кредити, пропоновані банками та іншими фінансовими установами. Кредити малому бізнесу надаються дві категорії трудящих.

Перше, що є трейдером, роздрібної торгівлі, а інший кваліфікованих фахівців. Професійні кредитування малого бізнесу пропонуються юристи, лікарі, архітектори, бухгалтера та інших осіб, ви були вивчені або отримали серйозну підготовку в конкретній області. У цей вид кредиту професійних пропонує послугу. Сума кредиту може складати від 20 000 до 20, 00 000 і процентна ставка варіюється залежно від банку. Документи, які вам потрібно для професійного кредиту є доказом ідентичності, яка може бути або бути ваша копія паспорта, виборці посвідчення особи, водійських прав, адреса Доказ як ваш продовольчих карток або телефон, копія виписки за своїм рахунком за останні шість місяців, вашу освіту кваліфікації, декларацію про доходи, свідоцтво про продовження, як ліцензійна торгівля або створення або продажу податковий сертифікат та інші документи, такі як індивідуальний підприємець, установчих документах і т.д.

Наступні види малого бізнесу кредит призначені спеціально для трейдерів, які хочуть купити або продати товари. Трейдери вимагають грошей для різних цілей, таких як придбання акцій і техніки, оборотного капіталу, імпорту товарів і ін Як і державні позики не існує верхня межа для торгових кредитів. Деякі люди беруть в пробовідбірників! Хоча документи залишаються більш-менш так само, як професійні кредиту деякі банки, можливо, буде потрібно безпеки, яка діє як заставу в разі неповернення. Процентна ставка, графік погашення залежить від банку і профілю замовника, працездатності і т.д.