типи Автострахування – найважливіші речі

Є кілька типів авто страхові поліси. Більшість політики страхування автотранспортних засобів охоплюють наступні. Нижче згадані два загальних типу авто страхові поліси:

всеосяжне страхування автотранспортних засобів

Всеохоплюючий авто страхування є найдорожчим з усіх політик страхування автотранспортних засобів. Цей страховий поліс також є найбільш поширеним серед власників транспортних засобів. Причина в тому, більшість виробників автомобілів отримати свої фінанси від різних фінансових компаній. Більшість фінансових компаній зробити обов’язковим для власників транспортних засобів страхувати свою з всеосяжним автострахування.

Повне каско автомобіля страхує власника транспортного засобу від усіх видів подій, починаючи від викрадень до нещасних випадків. Велика частина про це страхування є те, що у вас немає, щоб показати з ладу одного з претендувати на страхування.

Якщо б ви були частиною аварії без Вашої вини, а інша сторона, яка несе відповідальність за аварії не допускають розголошувати подробиці його / її страхування для вас чи ні страховки, ви до цих пір користь вимагати вашого страхування. Таким же чином, якщо автомобіль був вкрадений, всеосяжне страхування автотранспортних засобів допоможе вам отримати ваші претензії від компанії.

Найголовніше, коли ви отримуєте страховий поліс, щоб прочитати правила та умови. Це дуже важливо, тому що більшість компаній страхування автотранспортних засобів забезпечити 80% від вартості автомобіля, а не давати 100%. Страхові компанії підставах цю процедуру, кажучи, що надання 80% значення допомагає у профілактиці шахрайства, яке відбувається через втрати транспортного засобу, у разі, якщо власник не хоче машину в зв’язку з фінансовими труднощами.

спеціалізоване страхування автомобіля

Транспортних засобів, які більш ніж на 25 років підпадають під класичні категорії транспортного засобу і, отже, забезпечити такі види транспортних засобів під класичне страхування автомобіля, який відповідає переваги та вимогах класичного автомобіля.

Переваги класичного страхування автомобіля схожі з комплексного страхування транспортних засобів. Єдиним недоліком є ​​обмеження кількості миль, ви можете покривати на дорозі в той чи інший рік. За всіма вищезгаданих причин, дуже важливо, щоб читати і перевіряти політику ретельно.

речі підпадають під страхування авто:

1. Відповідальність тілесні ушкодження: Авто страховка покриває травми відбувається з людьми в результаті нещасного випадку.
2. Відповідальність майнової шкоди: авто страховий поліс покриває збитки, що відбуваються з третіми сторонами, які включають пошкодження автомобіля іншої людини, для якого ви несете відповідальність.
3. Медичні витрати: авто страховий поліс також покриває медичні витрати страхувальника та інших людей, які подорожують в автомобілі страхувальника.
4. Фізичний шкоди: Це покриває виникає на транспортному засобі.
6. Зіткнення: авто страховий поліс також покриває збитки, що виникають на транспортний засіб у результаті нещасного випадку.
7. Всеохоплюючий: авто страховий поліс покриває фізичне пошкодження, яке відбувається з автомобілем. Наприклад, пошкодження вашого автомобіля в результаті стихійних заходів, таких як шторм чи повінь.