тимчасові водійські права – для чого він потрібен і як його отримати

У Великобританії, ви повинні бути 17, щоб водити машину, і ви повинні подати заяву на тимчасові водійські права, перш ніж дозволяється водити автомобіль, навіть тоді, коли у супроводі кваліфікованого водія. Найбільш ранні ви можете звернутися за це два місяці до вашого сімнадцятий день народження і ні за яких обставин ви дозволяють їздити, поки не виповниться 17 років, так як це буде порушенням закону, і Ви могли зіткнутися з серйозними штрафами.

Куди слід Попередні водійські права

Є кілька способів, ви можете звернутися за цієї найважливішої документа і вони можуть бути викладені таким чином. Ви можете звернутися особисто збираюся Водій та автомобіль Агентство ліцензування (DVLA), щоб заповнити відповідні документи. Вам потрібно буде заповнити форму D1 заяву, щоб зробити це. Ви також можете звернутися до поштового відділення. Більшість поштових відділень нести всі відповідні форми, які потрібно буде заповнити для того, щоб бути відправлені ліцензії. Новітня і одна з найпростіших способів застосування є онлайн-анкету. Їх інтернет сайт є безпечним і простим у використанні з чіткими і простими інструкціями.

Перелік документів, що використовуються в даний час ви повинні будете мати фотографію, наприклад фотографію паспорта та прийнятний і документ, що засвідчує особу. Паспорт є ідеальної форми посвідчення особи, але ви також можете використовувати свідоцтва про народження або усиновлення сертифікати, свідоцтво про натуралізацію, національні посвідчення особи або свідоцтва про шлюб. З деякими з них ви потрібні два докази ідентичності, так що перевірити за Інструкцією щодо застосування перед їх відправкою.

Скільки часу це займе, щоб отримати тимчасові водійські права?

За нормальних обставин DVLA буде намагатися отримати ваші тимчасові водійські права, щоб ви протягом трьох тижнів їх отримання заявки. Це займе більше часу, якщо вони мають зареєструватися в подробиці, пов’язані зі здоров’ям або шукати додаткову особисту інформацію. Ваш документ буде мати лазерним гравіюванням чорно-біла фотографія на ньому в цілях безпеки і існують різні інші функції, додані у ваш ліцензію в цілях безпеки.

Коли новий документ втрачає силу?

Ви можете носити ваші тимчасові права протягом тривалого часу. Це не має терміну дії, поки не досягнете 70-річного віку, проте, частина фото ID нового документа дійсні лише протягом десяти років. Багато тисяч людей вже їздили із застарілою ліцензії, тому що вони не знають, що їм потрібно оновити цю частину свого документа.

знайти автострахування для учнів-водіїв

Ви можете знайти його важко отримати розумну страхування, коли ви ведете машину з тимчасові водійські права. Один з варіантів, що багато молодих людей використовують, щоб отримати собі додані до страхування своїх батьків. Це абсолютно справедливо для водіння автомобіля, який належить вашим батькам і де ви не є основним драйвером, але якщо ви спробуєте використовувати цю систему, щоб покрити автомобіль, який є вашим, і де ви знаходитесь основним драйвером, це називається протистоячи і є незаконним. Все більше і більше страхових компаній відмовляються попередньої водіїв будь-яких кришка взагалі. Нові драйвери статистично представляють більше небезпеки на дорогах. Це робить його ризикованим і більш дорогої для страхових компаній, щоб застрахувати їх так, вони повинні або стягують багато більш-не турбують пропонують це покриття.

Беручи Pass Plus програми ви можете збільшити ваші шанси на отримання страховки. Компаній Автострахування покласти багато акцій у цій програмі. Прохід Плюс навчить вас, як вести в різних умовах водіння і, як вважають, зробити вас краще і безпечніше водій, менш схильні до нещасних випадків. Потім ви відповідальність, щоб отримати хорошу знижку на страхування з цією програмою під пояс.