тимчасове ван страхування Великобританії – як можна придбати його

Купівля короткострокових ван страхування має сенс для великої кількості абсолютно різних причин. Або ні, ви можете бути спільне катання на тривалу поїздку на роботу або у відпустку, ви можете знизити витрати, купуючи тимчасове страхування ван покриття для себе або вашого друга водія. Можливо, ви запозичення ван від одного, щоб перемістити будинок або є особливий борг на роботі ви просто не можете виконувати без використання фургона. Незалежно від сценарію, якщо вам трапиться потрібно покриття на основі короткого, короткострокові ван страхування є рішенням.

Коли воно відноситься до короткострокового страхування ван, тим не менше, існують і інші критерії, які будуть стурбовані. Почнемо з того, не кожен матиме право. Правила мінятися залежно від страховика, проте в середньому вам доведеться бути між 24 і 74 плюс вам потрібно провели повний водіння Великобританії ліцензії на строк не менше одного року. Ваш запис також повинна бути чистою. Все, що вище шість очок, і ви не приймаються. У випадку, якщо ви стверджували на страхування в останні кілька років ви можете також бути в небезпеці.

Один тиждень ван страхування часто використовується людьми, які збираються у відпустку і запропонувати поділитися водіння, або у випадку, якщо ви берете серію тест-драйвів протягом тижня. Особи зазвичай застрахувати свої ван на щотижневій основі, якщо вони передачу будинку на деяку відстань, і це займе 1 тиждень, щоб передати всі речі самі по собі. Це менше зобов’язання, ніж платити за 12 місяців, і, можливо, більш важливо, ви платите лише за те, що ви використовуєте. Зрештою, немає ніякої необхідності платити за ван страхування у разі ви тільки запозичення фургон, або якщо ви не часто її рушійною силою.

Тривалість часу, необхідного додатково може змінюватись. Численні страхові поліси розглянути один політик місяць. Однак, це може бути занадто тривалим. Якщо ви хотіли б його на більш короткий термін можна було знайти тижневі, а також котирування вихідних. Пошук кращих цін може бути проблемою. Для тих, хто має верхньої історії водіння якістю з вашої нинішньої страхування ви зможете продовжити його на встановлені терміни на пристойній швидкості. Багато великих корпорацій буде також постачати котирування і є зростаюче число фахівців у цій галузі.

Це має сенс для бізнесу подібне пояснення, з тієї причини, що в якості роботодавця ви можете отримати AdHoc страхування і можуть бути змінені. Взагалі це швидко і легко збільшити один тиждень політики ван страхування. Зазвичай повністю он-лайн, у разі необхідності відбувається. Ця гнучкість є гігантським бонусом стосуються тимчасових страхових полісів. Тому не тільки 1 тиждень страхування часто набагато менш дорогої альтернативою, але це також той, який може адаптуватися до конкретних вимог.

Якщо ви їдете ван всередині Великобританії або ЄС, вона є юридичною умовою володіють ван страхування. Ван страхування дозволить страхувальникам водити фургон до 3,5 тонн. Ви можете піти на комплексне страхування; третя пожежа партії і злодійство, або третя сторона покриття. Щоб показати вам, як знайти найкраще справу на ван страхування, ми будемо шукати панель понад 30 провідних комерційних компаній транспортного засобу, щоб надати вам дуже хороша пропозиція за оцінкою багатьох котирування протягом декількох хвилин в Інтернеті.